Nalezeno 583 výsledků hledání

od Jan.Posvar
10 lis 2018, 22:31
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019
Odpovědi: 20
Zobrazení: 325

Re: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019

Good!
Jen bych sloučil provozní výdaje, provoz JiPiCe a nájem JiPice na jednu položku. Přičemž předpokládám, že provoz JiPiCe, nájem JiPiCe, cestovné, etc. budou záměry.
od Jan.Posvar
06 lis 2018, 17:28
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019
Odpovědi: 20
Zobrazení: 325

Re: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019

Eva.Novakova píše:
02 lis 2018, 19:42
MS Jihlavsko - 15 000 (bez specifikace)
A můžete to nějak specifikovat?
od Jan.Posvar
06 lis 2018, 17:26
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019
Odpovědi: 20
Zobrazení: 325

Re: KF VYS 17/2018 Sběr požadavků pro rozpočet 2019

Já si fakt nejsem jistý, nějak to nedokážu stanovit. Na akce JiPiCe - nejenom akce v centru, ale zároveň akce v kraji - teambuildingy, workshopy etc. +- 80 000 Kč Na provozní vybavení JiPiCe - drogerie, drobné opravy etc +- 30 000 Kč Přestřelil-li jsem, zkusme to probrat. Popřemejšlejme nad tím. Ko...
od Jan.Posvar
01 lis 2018, 14:30
Fórum: Vstupy a výstupy
Téma: Evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 2002
Zobrazení: 366183

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Dne 1.11.2018 jsem se sešel s Kamilem Provazníkem, jednatel společnosti Imperial Tobacco ohledně pozměňovacího návrhu J. Dolejše k tisku 183. Řeší situaci ohledně umístění kolků v souvislosti s umístěním kombinovaného zdravotního varování. Jde o stejnou formulaci jako je obsažená v tisku 206, který ...
od Jan.Posvar
30 říj 2018, 18:25
Fórum: Srazy krajského sdružení Vysočina
Téma: Zasedání KF Vys 11.11 od 16 v JiPiCe
Odpovědi: 6
Zobrazení: 139

Re: Zasedání KF Vys 11.11 od 16 v JiPiCe

Můžeme probrat novinky z RV? Především o změnách, které se nás přímo týkají.
od Jan.Posvar
30 říj 2018, 14:17
Fórum: Vstupy a výstupy
Téma: Evidence kontaktů a schůzek
Odpovědi: 2002
Zobrazení: 366183

Re: Evidence kontaktů a schůzek

22.10. jsem se sešel s končícím starostou Pelhřimova a předsedu SVOL (Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů). Rádi by vyčlenili více prostředků na lesnictví ve státním rozpočtu v kapitole zemědělství. Nyní je alokováno 621 milionů, potřeba je až 6-8 miliard díky kůrovcové kalamitě. Viz http:...
od Jan.Posvar
26 říj 2018, 15:46
Fórum: Krajské předsednictvo Vysočina
Téma: KP Vys 15/2018 Petiční stánky
Odpovědi: 19
Zobrazení: 396

Re: KP Vys 15/2018 Petiční stánky

Pro usnesení
Seknout se o 30 % ale není málo...
od Jan.Posvar
25 říj 2018, 12:44
Fórum: Vysočina
Téma: Co chceš, aby Piráti na Vysočině dělali?
Odpovědi: 2
Zobrazení: 239

Re: Co chceš, aby Piráti na Vysočině dělali?

Mně chybí, že neřešíme krajskou politiku a že se nescházíme víc neformálně. Naposled byla laser game s táboráčkem, za což jsem byl rád, ale to byl bohužel ojedinělý případ.
od Jan.Posvar
25 říj 2018, 12:36
Fórum: Vysočina
Téma: Pirátský guláš
Odpovědi: 3
Zobrazení: 179

Re: Pirátský guláš

Ahoj,
mě se úplně nelíbí, že by se jídlo podávalo v prostorách JiPiCe. Jednak vstup je velkou optickou barierou a je problém nás najít. Stejně tak z hygienických důvodů nejsme uzpůsobeni, abychom měli v JiPiCi jídelnu. Ideální by byl zábor veřejného prostranství v místě, kde je třeba pomoci.
od Jan.Posvar
24 říj 2018, 10:29
Fórum: Krajské fórum Vysočina
Téma: KF Vys 16/2018 validace záměru [hlasování]
Odpovědi: 6
Zobrazení: 100

Re: KF Vys 16/2018 validace záměru [hlasování]

Michaela.Vodova píše:
24 říj 2018, 10:28
prosím hlasujte v anketě :) děkuji
Lol, ve stejnej čas :-)

Přejít na rozšířené vyhledávání