Nalezeno 16 výsledků hledání

Zpět

od Zuzana.Drazdova
06 čer 2015, 20:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Drázdová

Zdravím, Jmenuji se Zuzana Drázdová, je mi 18 let a jsem čerstvá absolventka Gymnázia Česká v Českých Budějovicích. Po prázdninách se chystám nastoupit na MFF UK - konkrétně obor obecná informatika. Preferuji aktivní přístup nad pasivním stěžováním a to platí i co se politiky týká. Piráty vybírám, p...
od Zuzana.Drazdova
08 čer 2015, 18:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zuzana Drázdová

Děkuji za odpovědi, prostudovala jsem možnosti zapojení v zahraničním odboru a doufám, že se budu moct brzy připojit. V neděli na schůzi do ČB přijedu, těším se na osobní setkání se všemi. p. Blaho: Ve zkratce - školství beru jako klasické poskytování vzdělávání institucemi především dětem a mladist...
od Zuzana.Drazdova
26 čer 2015, 16:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Červencová schůze

Ahoj,
do 23. července jsem mimo ČR, pokud bude schůze kdykoli poté, ráda se zúčastním.
od Zuzana.Drazdova
24 lis 2015, 20:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Drázdová - hostování

Ahoj, protože už pár týdnů studuji v Praze a budu tu teď trávit většinu času, chtěla bych požádat o přijetí jako hostujcího člena. Těm, co mě neznají, se ve zkratce představím. Pocházím z jižních Čech, vystudovala jsem gymnázium v ČB a teď nastoupila na Matfyz. Zajímá mě informatika, technika, jazyk...
od Zuzana.Drazdova
05 bře 2016, 15:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Jčk 4/2016 primárky do krajských voleb[rozprava]

Ahoj,

hlásím se někam ideálně ke středu kandidátky, nebo klidně lehce nad střed, jak bude potřeba. Kampani se budu věnovat v rámci svých (časových) možností.
od Zuzana.Drazdova
18 lis 2016, 23:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volba předsednictva MS Českobudějovicko

Ahoj, tímto přijímám nominaci na místopředsedkyni MS. Sice studuji v Praze a většinu času trávím tam, ale to taky znamená, že se zapojuji do činnosti pražských Pirátů a okoukávám, co funguje, co nefunguje. Doufám, že si v případě zvolení dokážu najít dostatek času a ty pražské zkušenosti uplatním v ...
od Zuzana.Drazdova
26 úno 2017, 23:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 2/2017 Doplňující volba Republikového výboru

Děkuji za nominaci, po pár dnech váhání ji přijímám. Představení & Piráti Krátce: pocházím z Budějovicka, momentálně žiji v Praze. Studuji Matfyz, Obecnou informatiku, přitom organizuji soustředění a soutěže pro středoškoláky. Pirátka jsem asi rok a půl, zatím jsem byla aktivní v ZO a aktuálně pracu...
od Zuzana.Drazdova
27 úno 2017, 21:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 2/2017 Doplňující volba Republikového výboru

Můžeš rozvést? Přeci jen, toto jsou jen nálepky s dosti subjektivním obsahem. Třeba v tom smyslu, zda se ztotožňuješ s tím, co je v programu, popř. s čím bys polemisovala.. Jasně. Máš pravdu, že je dost různých věcí, co si pod tím představit. Pojmem pro-západní myslím, že Česko by mělo co nejvíce s...
od Zuzana.Drazdova
20 čer 2017, 09:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - pokračování

Ahoj! Hlásím se na kandidátku. A ke kampani (snad to není moc offtopic) A doufám, že se během prázdnin a září budu moc i zapojit do kampaně doma na jihu. Zatím kvůli časovým možnostem pomáhám jen v Praze. A detail na konec: Vzhledek k tomu, že 21 mi bude až v polovině září, tak doufám, že bych snad ...