Nalezeno 11 výsledků hledání

Zpět

od Alexandr.Mansurov
07 čer 2015, 15:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zuzana Drázdová

Zdravim kolegyni matfyzacku,
jazykove znalosti a chut cestovat lze zajiste v pripade zajmu realizovat v Zahranicnim odboru. Nejake moznosi zapojeni jsou zde. :)
At to uvodni nadseni vydrzi co nejdele!
od Michal.Horak
08 čer 2015, 15:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj , rozhodně nás těší Tvůj zájem stát se členem Pirátské strany. Pirátská strana je poměrně otevřená a liberální co se týče osobních názorů každého člena, nicméně je třeba se ztotožnit se základními principy jako je legalizace nebo boj proti OSA, TTIP, ACTA apod. Na začátek bych Tě požádal o něko...
od Petr.Steinbauer
12 čer 2015, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vítej Zuzano, na Krajské schůzi tě jistě všichni rádi uvítáme - za začátku to pro Tebe budou jistě zmatky - kdo je kdo, na co se ptát koho atd.., ale to je normální. Rovněž mi to nedá ale nabídnu Ti pozvání na naše příští budějovické (nikoliv krajské) setkání (MS Budějovice) - termín ještě není, ale...
od Simon.Kostadinov
09 led 2016, 15:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 9/2015 - Volba zástupce v RV za KS JčK 2015

Ahoj všem, po dlouhém uvažování jsem se rozhodl zkusit kandidovat za kraj do RV. Jedním z hlavních důvodů mé kandidatury je, že se nikdo doposud nepřihlásil a jediný kandidát, který se zatím přihlásil není ani z Jihočeského kraje, což mi nepřipadá zrovna v pořádku. Považuji za důležitou komunikaci s...
od Jan.Novak
12 dub 2016, 13:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Jčk 4/2016 primárky do krajských voleb[rozprava]

Podívejme se na to pomalu. 1) Jméno Oldřich Máca se v komunálních volbách 2014 z možných 7 903 obálek (počet lidí, kteří se dostavili k volbám) objevilo v 526 (tj. z počtu všech voličů ho volilo 6,6% nikoliv Václavem uváděných 7,8% ), Cryo získal 1016 preferenčních hlasů (tj. 11,38%), Michal Horák z...
od Zuzana.Novosadova
07 dub 2017, 10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Novosadová

Dobrý den, jsem architekt zajímající se o ekologické stavitelství a alternativní bydlení. Zajímá mě fungování města Jablonce nad Nisou a jeho dopady na živostní prostředí. Prostřednictvím pirátské strany bych se chtěla zapojit do ovlivňování komunální politiky města podle myšlenek udržitelného rozvo...
od Jan.Novak
28 dub 2017, 20:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Ahoj, rád bych kandidoval do čela kandidátky. Byl bych rád, kdyby se nám podařilo sestavit společně tým, který dokáže spolupracovat a táhnout Piráty spolu dopředu. Myslím, že je důležité, aby v čele kandidátky bylo co nejvíce různých osobností z různých částí JČ. Zároveň bych chtěl všechny poprosit,...
od Martin.Mareda
07 srp 2017, 19:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 05/2017 - Změna kandidátky

Pokud se už tady řeší změny, tak můj návrh jsem už přednesl na FB. Moje místo nabízím ženě s podobnou podporou v anketě, konkrétně tedy Jindře Matlachový anebo Zuzaně Drázdový. Odůvodnění: v první desítce jsou pouhé dvě ženy. Děkuji.
od Lukas.Mares
03 zář 2017, 18:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Lukáš Mareš

Ahoj lidi, jméno je Lukáš Mareš a radši si na mě dejte trochu bacha, protože jsem ten, kdo vidí lidem až do žaludku. Koukat nejen tam, je ostatně moje práce. Jsem lékař, radiolog, t.č. (zkratky máme rádi!) zaměstnán již třetím rokem v českobudějovické nemocnici. Na škole to člověk neřeší, ale jakmil...