Nalezeno 342 výsledků hledání

Zpět

od Honza.Dvorak
08 říj 2016, 23:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Feedback - krajské volby 2016

Vlastimil.Efraim píše:
  • 40,5 % lidí neví koho by volili = to nemáte internet?! :evil:
Mají, akorát čtou pouze titulky článků a na jejich základě si tvoří nebo netvoří názory. Pár jich je vyšší level a přečte si alespoň perex. :?
od Honza.Dvorak
09 říj 2016, 22:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak se z toho můžeme poučit, jak toho můžeme příští volby využít? Dobrá otázka, musel jsem popřemýšlet. Asi nějak takhle. Identifikovat konkrétní problém který lidi trápí a současně je v kompetenci kraje, nabídnout řešení, vše shrnout maximálně do jedné věty rozvité a takto prezentovat na letácích,...
od Honza.Dvorak
10 říj 2016, 01:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malý počet VŠ kandidátů je IMHO jeden z důvodů, proč dává dost voličů raději přednost SZ před Piráty, zejména pokud jde o velká města (Praha, Brno). Byť teď to zřejmě mění značná levicovost jejich předsedy, která tento faktor u mnohých přebíjí. Zajímavý názor s těmi tituly, ale osobně se mi nezdá, ...
od Honza.Dvorak
11 říj 2016, 11:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KRAJSKÉ VOLBY 2016, KSOLK !!!

Osobně jsem ho též volil, před lety jsem se s ním setkal i osobně, je to férovej chlap, dělá do skauta myslím taky. Myslím, že to není špatná volba.
od Honza.Dvorak
13 říj 2016, 12:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský bleší trh

Musela by to být ale nezávislá osoba protože by byla určitě snaha rodičů aby jejich dítě vyšlo z výměny lepši. To je přesně ten problém kterýho bych se v českém prostředí obával. Kdyby to všichni brali jako zábavu vzali z domu pár hraček co jsou doma na vyhození a celou burzu pojali jako zábavu, ta...
od Honza.Dvorak
09 črc 2017, 21:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan Dvořák

Dobrý den! Zdravím všechny piráty. Mé jméno je Jan Dvořák, 46 let, jsem z Olomouce. Pracuji jako „ajťák“ v dopravě a k tomu pá dalších aktivit. K mým zájmům patří IT (zejména linux a open source technologie, ecommerce), doprava (zejména ta veřejná), malé podnikání a vzhledem k rodině, také zdravotni...
od Honza.Dvorak
10 črc 2017, 06:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan Dvořák

Zdravím, U Dvou strašidel, to je tam v Komenského ulici u Paláce? Jinak ve středu rád přijdu. P.S. Můžete mi klidně tykat.
od Honza.Dvorak
11 črc 2017, 20:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Milos.Zmeskal píše:Super, budeme se těšit! Budeme sedět úplně vzadu vpravo, kdyby jsi nás hledal, tak obsluha bude vědět :)
Díky za info. Budu se těšit.
od Honza.Dvorak
27 črc 2017, 17:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Grilovačku!

Rád bych se zúčastnil ale tento den nemohu. Jinak souhlasím s Michaelou, že grilovačka je akce spíše na víkend. Osobně nedokážu odhadnout kolik lidí by mohlo přijít na takovou akci do zde zmíněného Rozária ve všední den odpoledne a ještě v době prázdnin a dovolených. Něco jiného by bylo, kdyby byl š...
od Honza.Dvorak
27 črc 2017, 17:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jestli jsem to dobře pochopil tak by se mi potom mělo změnit přihlašovací jméno. Zatím ale stále nic.