Nalezeno 234 výsledků hledání

Zpět

od ZdenkaWagnerova
19 říj 2016, 21:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rušení Senátu a distanc pro dalajlámu

Dnes nebylo moc času, tak jsem jednala hned po ránu: Dobrý den pane senátore , ani ve snu mně nenapadlo, že tři dni po volbách, vlastně v den Vašeho uvedení do Senátu budeme k Vám vysílat občanské S.O.S. Bohužel mediálně opakovaná vyjádření místopředsedy vlády a pana prezidenta o zrušení Senátu ČR ...
od Vit.Jurasek
15 srp 2017, 14:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Naše průzkumy, aneb jak využít SANEP...

Petr.Vileta píše:Nejsou to volební preference, ale je to zajímavé.
https://cvvm.soc.cas.cz/cz/tiskove-zpra ... erven-2017
Je to hodně zajímavé, ale popravdě nevěřím většině lidí, že ví co ty pojmy znamenají.
od Mikulas.Peksa
15 srp 2017, 13:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Xenofobie v EU

Azyl je nereálná varianta? Vždyť je to ratifikované ve smlouvě ke které jsme se dobrovolně zavázali. Jsou i další mezinárodní závazky, které má podle tebe ČR právo porušovat? Na cele zminene migracni vlne je problematicka ta cast, ze azylant by teoreticky mel pozadat o azyl v prvni bezpecne zemi, n...
od Otakar.Petr
14 srp 2017, 17:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Dněšní Hospodářské noviny a komentář Ivo Rožánka: "Na lidové financování kampaně přes internetovou sbírku spolehla Pirátská strana. V souladu s názvem vyjede do měst na lodi. Dobře ji to odliší od stanů na náměstích, kde grilované párky prokládají politické fráze. Záleží ale, kdo zrovna bude mluvit....
od sivtom
15 srp 2017, 16:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tomáš Sivák

Ahoj, můj zájem stát se vaším členem stále trvá, ve čtvrtek se rád zúčastním debaty v Šumperku.
od Petr.Vileta
25 čer 2017, 23:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: EET FAQ

Za mě osobně bych EET zrušil úplně, pokud by to šlo. ;) On ten náš živnostník (OSVČ) většinou bývá sám, nebo zaměstnává do 10 lidí, ale znám dva, kteří mají obrat několik milionů EUR, zaměstnávají kolem 30 lidí a přesto jsou OSVČ. Netuším proč a oni o tom nechtějí mluvit. ;) Ovšem při stanovení přes...
od Milos.Zmeskal
16 srp 2017, 12:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajská Pirátská hospoda

Protoze je mala a musis pronajmout celou hospodu za poplatek.
od Martin.Vit
15 srp 2017, 22:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádost o členství

Ahoj Piráti, je mi 46 let, první rok učím na Základní umělecké škole v Heřmanově Městci (na pobočkách Třemošnice, Ronov n.D a Seč) a 25 let překládám z angličtiny. Na páteční schůzi jsem se ujistil, že čím více o vás vím, tím aktivněji chci podporovat vaši politiku. Do 18 let jsem plánoval emigraci,...
od Mikulas.Ferjencik
17 srp 2017, 11:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Napsali o nás

https://video.aktualne.cz/dvtv/politici-na-nasem-autobusu-nemaji-vpolitice-co-delat-my-jsme/r~ef5e1a8e82a211e7b1a4002590604f2e/ Politici na našem autobusu? Nemají v politice co dělat, my jsme si ty kauzy nevymysleli, říká pirát dnes | Chceme, aby se soudy nebály zasáhnout proti mocným. Kdyby byl pir...
od Michal.Horak
17 srp 2017, 15:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastimil Votřel

Jani, to je sice hezká idea, ale všimni si, kdo si zase začal, ne každý má tu hroší kůži jako já, aby Václavovo hraní si na hrdinu třetího odboje vydržel. Některým lidem zřejmě v listopadu 89 ujel vlak a tak si asi musí něco dokazovat zpětně. Já jsem to bral tak, že ten bordel, co tu je, si nepředst...