Nalezeno 28 výsledků hledání

Zpět

od Zuzana.Kudlackova
01 pro 2017, 10:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Kudláčková

Ahoj, rozhodla jsem se, že po více jak roce účasti na Pirátském dění se chci zúčastnit i hlasování a proto jsem se rozhodla stát se členem Pirátů. Jmenuji se Zuzana Kudláčková, jsem vdaná, mám dvě děti. Pracovní kariéru nepěstuji. Nemluvím anglicky ani jiným cizím jazykem, ale peču výborné máslové s...
od Zuzana.Kudlackova
01 pro 2017, 12:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zuzana Kudláčková

Ahoj, rozhodla jsem se, že po více jak roce účasti na Pirátském dění se chci zúčastnit i hlasování a proto jsem se rozhodla stát se členem Pirátů. Jmenuji se Zuzana Kudláčková, jsem vdaná, mám dvě děti. Pracovní kariéru nepěstuji. Nemluvím anglicky ani jiným cizím jazykem, ale peču výborné máslové ...
od Zuzana.Kudlackova
09 dub 2018, 12:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Evidence lobbistických kontaktů

9. 4. 2018 nás v ČePiCi navštívila nezávislá zastupitelka Eva Hajerová. Šlo o neformální návštěvu a sdělení svých názorů a postojů k momentálnímu dění ve městě. Za Piráty : Honza Hošek, Zuzana Kudláčková.
Přijáté výhody: kontakt
Poskytnuté výhody: káva, čaj
od Zuzana.Kudlackova
16 dub 2018, 22:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pirátky v ČePiCe

15. 4. 2018 se konalo první setkání Pirátek v ČePiCe zápis: Přítomné: Zuzana Kudláčková, Kateřina Hůlková, Romana Nuna Klimešová, Renata Žďárová, Andrea Protivínská, Olga Nováková. Posluha: Ivo Vlasatý..:) Přívítání v ČePiCe Zuzka Vstřícnost veřejných prostor, úřadů k občanům s dětmi. Viz naprosto n...
od Zuzana.Kudlackova
20 dub 2018, 09:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF ČB 3/2018 - volba kandidátky

Návrh na nominaci za sebe přijímám, díky Ivo :)
Zároveň na pozici 4 navrhuji Honzu Hoška a na pozici 5 navrhuji Renatu Žďárkovou.
od Zuzana.Kudlackova
20 dub 2018, 09:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pirátky v ČePiCe

Samozřejmě že jsou nevhodný... malé rýpnutí, omlouvám se ti..
od Zuzana.Kudlackova
08 kvě 2018, 08:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF ČB 3/2018 - volba kandidátky

Vážené členky a členové, Svou kandidátskou řečí zároveň odpovím na Ivovu otázku. Chci se věnovat tomu, aby členové rady a zastupitelstva nezapomněli, že především slouží, nikoli vládnou a to nikoli budovám a pozemkům, ale lidem. Hlavní věc na kterou se chci zaměřit je komunikace radnice s lidmi, kte...
od Zuzana.Kudlackova
14 kvě 2018, 14:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF ČB 04/18 - Převolba předsedy - rozprava

Děkuji Ivo, nominaci přijímám. Se mnou jako předsedkyní můžete očekávat, že naše MS bude mít v čele člověka, který pro Piráty skutečně dýchá. Je mým přáním, abychom fungovali efektivně, správně a lidsky. O to se budu snažit. Uvědomuji si své mezery v procesních znalostech, ale doučím se, a s podporo...
od Zuzana.Kudlackova
16 kvě 2018, 08:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF ČB 04/18 - Převolba předsedy - rozprava

Nejvíc mě překvapila míra samostatnosti jednotlivých buněk Pirátů. A to vlastně jak v negativním tak pozitivním smyslu. Myslím, že to klade vysoké nároky na jednotlivé členy, a třeba nováčky to může odradit. Zároveň to však vnímám jako obrovskou motivaci pro jednotlivce vydat ze sebe to nejlepší.
od Zuzana.Kudlackova
20 kvě 2018, 09:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Včera jsem se na narozeninové párty své dcery neplánovaně a nečekaně setkala s českobudějovickým zastupitelem a členem KDU-ČSL Doc. MUDr. Petrem Petrem, Ph.D. Došlo k výměně kontaktů a oboustranému příslibu seznamovací schůzky 2 na 2 v nejbližších týdnech. Hovor byl převážně o činnosti mladých lidov...