Nalezeno 62 výsledků hledání

Zpět

od Lydie.Bartosova
27 čer 2016, 00:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Střídavá péče - podpora Pirátů

Chci podotknout, že dítě nikdy nelze zcela rovným dílem rozdělit, neboť právě dítě je třetím účastníkem sporu a má v něm také svá práva a potřeby. Ani příroda není v tomto případě spravedlivá, když už mluvíme o přirozenosti, neb žena odchováním dítěte přichází o zdraví, jaksi se stává kompostem, muž...
od Michal.Horak
07 lis 2016, 21:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Broušení na Parlament 2017 - JčK

Já jsem asi natvrdlej , ale má bod 2 znamenat , že budeme cpát na kandidátku lidi, kteří v Pirátské straně nikdy nepůsobili, nic pro ni neudělali a jejich jedinou kvalifikací pro to, aby hájili pirátské zájmy v parlamentu je profláknutý jméno? Jsem myslel, že tohle už máme za sebou, když jsme v komu...
od Jan.Novak
06 lis 2016, 13:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Broušení na Parlament 2017

Osobně bych preferoval co největší zapojení našich členů, pro dobrý výkon politických funnkcí je třeba získat organizační schopnosti, pokud nám to budou dělat externisté naši lidé budou mít méně zkušeností. Na volebního managera Navrhuji Pepíka Soumara.
od Ludek.Blaha
06 lis 2016, 15:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Broušení na Parlament 2017

Jen abych si to trošku srovnal v hlavě. Jedná se o volby do poslanecké sněmovny, a předpokládám tedy, že v našem kraji stavíme kandidátku s dvaceti dvěma kandidáty. V takovém případě, jakkoli je to před řádným termínem, oznamuji svoji kandidaturu na poslední místo na kandidátce, v tomto případě na p...
od Ivo.Vlasaty
14 lis 2015, 23:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Simon Kostadinov - žádost o přijetí

A to tě neodradilo? Dobrý, to tu možná i vydržíš :D
od Ludek.Blaha
06 pro 2016, 22:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Svolání schůze MS Českobudějovicko (3.12.2016)

Jen doplňuji podstatnou informaci, že Zuzky přítel je přítel Zuzany Drázdové.
Rozpoznal jsem to podle toho, že tam spolu řešili jakýsi problém číselných řad.
od Ludek.Blaha
07 pro 2016, 14:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Svolání schůze MS Českobudějovicko (3.12.2016)

Nu dobrá tedy.
Ale máme-li se někam posunout, musíme mít v těch zásadních věcech pořádek.
Zuzana Tauberová má, tuším, před svatbou, takže nějaký neočekávaný přítel by mohl nadělat nemálo problémů.
Tak snad jsem nic nevykecal....

Ale schůze u mě dobrá. Mělo to takříkajíc šmrnc.
od Jan.Novak
09 pro 2016, 01:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Dal bych Tiza ten postup, Kolis, palec, ale to bych byl pro homofoba, takže, tak.
od ZdendaStos
13 pro 2016, 00:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádost o členství v českobudějovickém MS PS

Zdravím Vás přátelé, Jmenuji se Zdeněk Štos, jsem rodák z Týna nad Vltavou už 28 let :) Vystudoval jsem SPŠ stavební Resslova v ČB tvrdě pracuji jako stavební mistr ve skvěle fungující společnosti (jmenovat nebudu, reklamu fakt nepotřebuje :) ) Jsem velkým příznivcem pirátské strany a jejího mě, a d...
od Frantisek.Navrkal
25 pro 2016, 20:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 22/2016 Odvolání místopředsedy strany Ivo Vašíčka

Snaha okleštit stranu na jedinný názorový proud škodí straně víc, než nějaký sputniky. O to se tu někdo snaží? O jaký názorový proud jde? Jestli se jedná o názorový proud, že se nemají šířit bludy a plácat nesmysly, tak se asi neshodneme. A hlavně tu Iva snad nikdo nechce vylučovat ze strany nebo u...