Nalezeno 58 výsledků hledání

Zpět

od Zbynek.Konvicka
28 říj 2016, 15:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zbyněk Konvička

Zdravím... je mi 41 let, jsem ženatý, kulturně a společensky založený. Vzhledem k mým dlouholetým sympatiím k pirátským ideím a programu České pirátské strany si dovoluji požádat o členství ve straně. Vystudoval jsem Gymnázium ve Strakonicích a Sociálně-právní akademii v Prachaticích. Pracoval jako ...
od Zbynek.Konvicka
28 říj 2016, 16:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zbyněk Konvička

Zdravím... je mi 41 let, jsem ženatý, kulturně a společensky založený. Vzhledem k mým dlouholetým sympatiím k pirátským ideím a programu České pirátské strany si dovoluji požádat o členství ve straně. Vystudoval jsem Gymnázium ve Strakonicích a Sociálně-právní akademii v Prachaticích. Pracoval jako ...
od Zbynek.Konvicka
29 říj 2016, 12:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpráva "volebního managera" JčK

jestli se k tomu mohu vyjádřit, tak je vidět, že na textu bylo hodně práce a přemýšlení, velká dávka upřímnosti i sebereflexe a étos toho táhnout jako Piráti na jihu za jeden provaz, to by všichni měli rozhodně ocenit a podívat se na věci z odstupu a nadhledu, než začnou vynášet unáhlené soudy... tí...
od Zbynek.Konvicka
27 pro 2016, 20:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zřízení krajského mediální odboru - anketa

ahoj všem, ano je to tak, s Honzou Novákem jsem se bavili o zlepšení mediálního obrazu Pirátů na jihu Čech. Nebylo to z mé strany jen o "kritice" Pirátských listů, ale nabídl jsem hlavně své služby a zkušenosti z oblasti regionálních médií. Ty bych rád uplatnil právě v práci pro Piráty. Rozhodně by ...
od Zbynek.Konvicka
27 pro 2016, 23:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zřízení krajského mediální odboru - anketa

díky Lukáši za důvěru... zkusím něco navrhnout a určitě budu rád, když celé "schéma" mediálních aktivit nebude pouze výtvorem a prací jednoho člověka, ale měl by to být do velké míry (dle mého soudu) společný kus práce, na němž se shodneme ve větším počtu lidí;)
od Zbynek.Konvicka
28 pro 2016, 00:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lidovky - dotazy ad Tlustý

líbí se mi odpověď Lukáše Kolaříka - jasně, stručně, pravdivě
od Zbynek.Konvicka
10 led 2017, 18:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF JčK 15/2016 - Primárky do PS - 2017

Aniž bych s dotyčným o tom hovořil, tak na pozici krajského lídra navrhuji Lukáše Koláříka.
od Zbynek.Konvicka
11 led 2017, 13:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

jo máš pravdu Luďku...

tedy na pozici krajského lídra upřesňuji ... navrhuji Lukáše Koláříka

další jména uvedená... byla myšlena na další čelní pozice ... ;)
od Zbynek.Konvicka
10 led 2017, 17:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Aniž bych s dotyčnými o tom hovořil, tak bych na krajského lídra do PS navrhoval Lukáše Koláříka, na další čelní pozice Martina Brože, Michala Horáka, Martina Kákonu, Josefa Soumara a Martina Maredu. Na čelní pozice bych navíc navrhoval po předchozí schůzce a vyjasnění si věcí ohledně "propirátského...
od Zbynek.Konvicka
30 led 2017, 08:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozpuštění strany, která je napadena SSluníčkama.

V první chvíli jsem si říkal, zda jsem na tom správném fóru... na Pirátském fóru...a ono jo... o to více mě překvapil, avšak nezaujal tento podivný výkřik do tmy...který bych čekal spíš u Okamurovců...;)