Nalezeno 149 výsledků hledání

Zpět

od Stepan.Strebl
24 lis 2016, 00:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Štěpán Štrébl

Ahoj Piráti, o angažmá v politice přemýšlím dlouhodobě, ale neměl jsem se zatím k tomu učinit závazný krok a svázat své jméno s konkrétní politickou stranou. Rozhodl jsem se to nyní změnit. K Pirátům mě vede zejména programová shoda, resp. důraz na nové technologie, kreativní zefektivňování a zjedno...
od Stepan.Strebl
18 úno 2017, 14:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební program FINANCE

Vůbec nechápu proč jsou tu pořád předkládány jakési alternativy. Návrh zjednodušení je hodně podivný a nesrozumitelný. Motá dvě věci dohromady. Zjednodušení a změna sazeb a v podstatě zavedení daňové progrese, ale vůbec není vysvětleno jak. Prostým sjednocením plateb se přece nemůže změnit výše čis...
od Stepan.Strebl
18 úno 2017, 15:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební program FINANCE

Jakube, by mne zajímalo, kdy a jakým způsobem přišel Ivo o pověření zastřešovat tento bod jako garant? Co tě opravňuje pověřovat vydáváním TZ za bod, kterého nejsi garant někoho, kdo není garantem daného bodu? A ještě navádět ostatní, aby to s ním konzultovali a přímo tak obcházeli garanta? Nebo se...
od Stepan.Strebl
21 bře 2017, 22:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlákno úlevné

Hele, těch kiksů ale bylo v posledních dnech už kapku moc, nemyslíš? Nedodělanej web, nefunkční subdomény, rozbitej mumble, multispam přes mailchimp... Kde se v Pirátech najednou bere ten perfekcionismus... Žádné z těchhle "kiksů" nejsou kritické. Všechno je reversible. To, na čem záleží, funguje. ...
od Stepan.Strebl
21 bře 2017, 21:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlákno úlevné

No výborně, tak to půjde snadno překlopit třeba do Mauticu, pokud mě k tomu někdo pustí . Díky za iniciativu, ale kdyby pokaždé někdo přišel a chtěl něco dát do svého oblíbeného software nebo chtěl něco, co je podle jeho mínění lepší, tak se daleko nedostaneme. Nedělali bychom nic jiného. MailChimp...
od Stepan.Strebl
26 bře 2017, 19:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Sobota 25. 3. 2017 Valná hromada LEX z.s. LEX z.s. je sdružení na ochranu práv majitelů zbraní, angažuje se zejména v legislativě týkající se zákona 119/2002 o střelných zbraních a střelivu. Jsem dlouholetý řadový člen, zašel jsem na každoroční valnou hromadu, viz http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clan...
od Stepan.Strebl
12 dub 2017, 23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mimořádný přezkum RV 13/2017

Děláme výběrka pro to, abychom zvýšili kvalitu a ušetřili, nebo pro fetiš? Ondřeji a ostatní škodiči, vyjasníte mi to? Pokud vím, bojujeme za to, aby se ve státní sféře ušetřilo a dělalo se kvalitně. Proto prosazujeme výběrová řízení. Jejich cílem není, aby se věci dělaly dražší a v horší kvalitě k...
od Stepan.Strebl
13 dub 2017, 08:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pár poznámek k těm Mikiho důvodům, proč výběrko nedává smysl. 1) Cena je velmi příznivá Dostal k tomuto tvrzení RV nějaká čísla pro srovnání? 3) Výběrové řízení znamená značné personální náklady na naší straně - několik lidí z kampaňového týmu se namísto kampani bude věnovat výběrovému řízení. Tohl...
od Stepan.Strebl
13 dub 2017, 09:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nyní udělám dvě věci: 1) Ve čtvrtek 20.4. ve 21h bude interpelace. Minimálně já budu k dispozici na streamu a bude možnost se mě ptát na věci týkající se kampaně. Nechci se už s nikým hádat tady na fóru. Konkrétní kanál (technické řešení) bude včas veřejně oznámen. V případě, že nemůžete, má každý m...
od Stepan.Strebl
14 dub 2017, 15:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Čtvrtek 13. 4. 2017 Radost FX Lounge

Ve složení Ivan Bartoš, František Navrkal, Štěpán Štrébl jsme šli na oběd s Martinem Hausenblasem. Témata se týkala podpory Pirátů ve volbách do Sněmovny, Liftago a politické situace v ČR a v Ústeckém kraji.

Výhody a plnění: ŠŠ zaplatil za všechny oběd