Nalezeno 113 výsledků hledání

Zpět

od Jakub.Michalek
17 úno 2017, 21:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volební program FINANCE

Ahoj, koukal jsem se na ten návrh od Iva a přijde mi to z velké části mimózní. Naopak u Tibora mi přijde dobrý úvod a celá řada bodů. Průser je, že je to málo orientované na normální lidi, které zajímá, jak se pro ně změní daně, kolik ušetří na daních, štve je komplikovaný systém, který Babiš ochčij...
od Martin.Duska
26 bře 2017, 14:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlasovatelné stanovisko k mezinárodním strukturám

Faktická kritika NATO (předpokládám zahraniční intervence USA, které někteří lidé spojují s organizací NATO a člen Turecko jako nedemokratická země porušující lidská práva). Piráti by rádi podpořili vznik Evropské armády, která v současnosti neexistuje, ale v budoucnu by se mohla stát silným členem ...
od Martin.Smida
19 dub 2017, 20:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlákno úlevné

navrhuju přejmenovat pirátské fórum na DEMOTIVÁTOR 5000
od Rostislav.Reha
20 dub 2017, 23:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlákno úlevné

Ja se taky nepripojil, koukam na zaznam. A uvital bych jako dukazni material prepis...
od Petr.Lysek
02 kvě 2017, 08:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co znamená, že se začíná používat pojem "Ceny bez DPH"?

Fakt mě fascinuje z jakých blbostí lze udělat u Pirátů nebetyčný problém.
od Martin.Kucera
04 kvě 2017, 13:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tiskárna pro 1. emisi Pirátských listů

Petros.Michailidis píše:Bez doprovodné dokumentace si nějaký Hoskovec založí vlákno s výběrovým řízením.
Trochu uber.
Validní námitka je "bez doprovodné dokumentace", ale proč "nějaký Hoskovec"? Třeba to má v popisu práce, to tě nenapadlo?
od Martin.Kucera
05 kvě 2017, 21:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Inzerce volných dobrovolnických pozic

Poptává se dobrovolnická výpomoc během kampaně.
Ovšem "ucast na utvareni politiky strany vcetne vnitrnich procesu" je (měla by být) činnost na volbách a kampani zpravidla nezávislá, tedy zjevně nepatří k těm poptávaným.
od Vojtech.Pikal
09 kvě 2017, 11:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 15/2017 Odvolání členů kontrolní komise

Připojuji se k námitce proti seznamu členů. Prosím předsedajícího aby řekl jestli námitku proti hlasování považuje za podanou včas či nikoliv. Pokud nikoliv, namítám takový postup předsedajícího. (#byroférovka, ale jde mi primárně o ochranu slabšího, tady. K námitce zmatečnosti samotné, se všimněte ...
od Dalibor.Zahora
23 kvě 2017, 09:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Napsali o nás

Právo
Snímek obrazovky (15).png