Nalezeno 122 výsledků hledání

Zpět

od Martin.Shanil
13 pro 2016, 09:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozprava o koordinátorech

Zdravím Vás a ahoj Tímto se Vám všem oficiálně představuji a moc děkuji za svěřenou důvěru na„ Krajského koordinátora (Středočeský kraj) „ Důvodem pro zájem o tuto pracovní pozici jsou moje sympatie k Vaší politické straně společně s velkou chutí podílet se na vývoj událostí v politice. Pro mou oso...
od Frantisek.Kopriva
08 kvě 2016, 12:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Viktor Mahrik

Jelikož při přestupu mezi oblastními sdruženími se "postupuje přiměřeně podle ustanovení o podání přihlášky" (viz článek 7, odstavec 2 stanov), budeš přijat PKS na dnešní schůzi (jestli budeme usnášeníschopní) nebo na fóru.
od Viktor.Mahrik
07 kvě 2016, 20:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Viktor Mahrik

Ahoj,

prosím o přijetí do KS Středočeký kraj. Asi mě všichni znáte, přicházím k Vám z Prahy a už brzy se přestěhuji i úředně. Zítra se jistě potkáme na schůzi.
od Antonin.Schejbal
05 kvě 2016, 19:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Antonín Schejbal

Ahoj! Jmenuji se Tony Schejbal a v současné době studuji poslední ročník gymnázia. Níže jsem ve zkratce sepsal krátké info o tom: Proč jsem se rozhodl stát pirátem? O Pirátské straně jsem věděl již delší dobu, ale jako největší impuls považuji návštěvu VyOsení 2015. Festivalová atmosféra na mě velic...
od Dominika.Michailidu
23 pro 2016, 00:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Střední čechy - schůze v lednu - akce s RP

Díky Míše Vodové z Vysočiny za mustr ;) Ahoj, zakládám tohle vlákno pro organizaci naší lednové schůze. Republikové předsednictvo bude v lednu cestovat po krajích. A my máme mít výjezdní zasedání předsednictva kraje. Zatím to vypadá na nevím.. každopádně v druhé půlce měsíce. zde doodle http://dood...
od Vojtech.Pikal
23 pro 2016, 11:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Střední čechy - schůze v lednu - akce s RP

To znamená, že na schůzy bude nějaký člen RP aby si s vámi popovídal o aktuálních věcech, zejména parlamentních volbách.
od Jakub.Vaclavovic
30 lis 2016, 00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jakub Václavovič

Ahoj, jmenuji se Jakub, je mi 21 a pracuji jako družinář a pedagog volného času na ZŠ Donum Felix v Buštěhradě inspirované modelem Sudbury/unschoolingem. Jsem dlouholetý, ale momentálně ne moc aktivní skaut. S Piráty už nějakou dobu souzním, s několika členy jsem se dostal do kontaktu, když jsem pod...
od jiripovolny
09 led 2017, 18:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jiří Povolný, Ing. PhD.

Dobry den, mimo souhlasu s programovými cíly Pirátů a domění osobní důležitosti mne nevede nic jiného než pocit, že zřejmě činím správně. Vzhledem k věku (57 let), pracovním zkušenostem (10 let u firmy v SRN) a vzdělání bych se rád věnoval programové práci v oblasti vzdělání. Vládnu plynně anglicky ...
od Dominika.Michailidu
10 led 2017, 14:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jiří Povolný, Ing. PhD.

Jirka se hlavně hlásí ke Vzdělávání, geografické určení Piráta není až tak podstatné :) Vítám tě tu, jedna z prvních akcí v novém roce je krajská schůze v Mladé Boleslavi 20.1., jako příznivec dostaneš už snad dnes pozvánku, ale obávám se, že s tvým nabitým časovým harmonogramem to tu nebudeš mít le...