Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od Zombik
23 kvě 2017, 14:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Střídavá péče - podpora Pirátů

Ahoj, letos počátkem roku jsem se angažoval ve věci rovnoprávnosti v platbách nemocenského pojištění, kde jsem se mimo jiné zabýval i problematikou střídavé péče. Bylo to připomínkování stanoviska vlády k chystané novele pro TOP09 jíž jsem tehdy byl registrovaným podporovatelem (než mně Langšádlová ...
od Zombik
17 črc 2017, 17:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti vs Reforma zdravotnictví - epizoda 3

K reformě zdravotnictví Ústava, respektive Listina základních práv a svobod stanoví mimo jiné: Článek 30 (1) Občané mají právo na přiměřené hmotné zabezpečení ve stáří a při nezpůsobilosti k práci, jakož i při ztrátě živitele. (2) Každý, kdo je v hmotné nouzi, má právo na takovou pomoc, která je nez...
od Zombik
24 kvě 2018, 22:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manželství a adopce pro homosexuály

Ponechání terminologie při shodných právech je nesmysl, jednak proto, že zakládá potřebu vést dvojí legislativu, a pak proto, že bude nabízet možnost budoucího znerovnoprávnění novelizací té, či oné větve.
od Zombik
24 kvě 2018, 22:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manželství a adopce pro homosexuály

Jednak nemohu hlasovat jako příznivec, a pak jsem nejen v Brně podepsal petici ale v dubnu jsem i doručil jednu podpisovou soupravu za zrovnoprávnění (tuším 23 podpisů). Trochu tedy nerozumím rozdílu mezi možností 2 a 3 (snad jen tedy zánik pojmu registrované partnerství) volbou 3. Mám za to že manž...
od Zombik
18 čer 2018, 19:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 29/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Praha 12 (rozprava)

Ahoj přátelé oslovení pirátským étosem a piráti. Jsem registrovaným příznivcem pirátů, ale i t.č. neaktivní podporovatel TOP09. Neaktivní proto, že celostátní politika TOP09 je v některých ohledech na mne příliš konzervativní. Jinak u ní spatřuji mnoho společného s Piráty, což se může na místní úrov...
od Zombik
26 čer 2018, 11:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 29/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Praha 12 - 2. místo (hlasování)

Ahoj Aneto, prosím o opravu textu pro hlasování. Jedná se o jméno kandidátky. Není Jana ale Eva.
díky Andrej
od Zombik
12 črc 2018, 19:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Postoj Pirátů k zákazu plastů

Hlasovat nemůžu, ale volil bych ano. Omezovat zbytnou spotřebu vůbec, natož jednorázově použitelných plastů, které lze nahradit buď ekologickou jednorázovou variantou nebo opakovaně použitelným výrobkem považují za naprosto normální přístup ke své planetě. Bohužel honba za úspěchem a možnosti techno...