Nalezeno 42 výsledků hledání

Zpět

od Frantisek.Navrkal
30 lis 2017, 15:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 35/2017 Odvolání Jakuba Michálka z RP

Tak já teda taky využiju zvýšené pozornosti a přispěji tu také svou troškou. Ta odvolávačka mi čistě věcně moc nedává smysl, protože špatná individuální rozhodnutí udělaly větší jiní lidé než Jakub a to špatné kolektivní neudělal Jakub sám. Všichni jednali pod tlakem. Ti, co chtěli podávat stížnost ...
od Ivan.Bartos
30 lis 2017, 16:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 35/2017 Odvolání Jakuba Michálka z RP

Tak znovu. Protože já jsem z podobných diskusí na Faceu docela vytrvalej. Žádost byla podána zcela proti pravidlům Pirátské strany bez vědomí RP podepsaná mým jménem aniž by se hlasovala a aniž bych ji já kdykoliv viděl. Ivane, já jsem také docela vytrvalý. ;) Ptal jsem se v jiném vlákně, ale třeba...
od Lucie.Trckova
29 říj 2018, 15:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdeněk Kopš

Ahoj Zdendo, děkujeme za tvou perfektně zpracovanou žádost včetně odpovědí. Za mne jako koordinátora KS jsi aktuálně splnil požadavky pro přijetí.
Nyní si tvé členství formálně odsouhlasí předsednictvo MS Karlovy Vary, pak tě požádám o zaplacení příspěvku. Včas pošlu instrukce.

Díky Lucka
od Karel.Nykles
09 pro 2018, 18:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Budoucnost e-PICu

Díky za příspěvek do diskuse! Převedení e-PICu pod MS KV je otázka provozní, nikoliv strategická. Není v rozporu s první otázkou, tj. zdali je e-PIC primárně veřejným, či primárně pirátským prostorem. Zařazení této otázky se nebráním, avšak až jako následující bod. Otázka placené pozice s náplní poř...
od Simon.Barczi
20 lis 2018, 13:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KVK 43/2018 - ROZPRAVA Krajská nominaci do primárek pro volby do EP

Pro ty co nechtějí moc číst - Nominaci beru a děkuji za ní - Mám již reálné pracovní zkušenosti z EU (komise) - Chci řešit celoevropská témata, ale nikdy nezapomenu, že doma jsem v KV Kraji - Mám reálné výsledky a kompetence v pirátských tématech načerpané u globálních lídrů - Jsem plně jazykově vy...
od Ondrej.Spendlicek
27 lis 2018, 09:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj, rád bych též vyjádřil svou nelibost s Jindřichovo následným odmítnutím nominace. Jak říká Daniela, důvody pro cokoli se vždy najdou. Já je znát nemusím, ale rád bych, abych si mezi kandidáty mohl vybírat i tebe, Jindřichu. Díky. Ondřej.
od Anezka.Pulkrtova
26 lis 2018, 21:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Schůze KS KvK - prosinec 2018

Ahoj Piráti, Pirátky a všichni příznivci, co nejsrdečněji bych Vás chtěla pozvat na krajskou schůzi Pirátů Karlovarského kraje, která se bude konat v neděli 9. prosince v 16 hodin v pirátském centru e-PiC v Karlových Varech. Budeme řešit, co se děje v kraji a v jednotlivých MS, rozpočty, krajský web...
od Ladislav.Koubek
07 pro 2018, 12:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Pirátky, Piráti a Piráčata celého Karlovarského kraje! Rozhodl jsem se kandidovat na čelo pirátské kandidátky do Evropského parlamentu (EP), a proto se v rámci primárek ucházím i o nominaci ze strany karlovarského KS. Nejprve mi dovolte se představit a následně ak uvést, jakým způsobem chci háj...
od Daniela.Bila
17 pro 2018, 01:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 44/2018 - Dovolba 4. místopředsedy KS KvK - rozprava

Ahoj Piráti a Pirátky, děkuji Lucce za nominaci a přijímám jí. Myslím si, že z pozice bývalé krajské koordinátorky znám většinu členů a příznivců a oni znají mně. Takže ví, že to s námi všemi vždycky myslím dobře. ;) Chtěla bych pomoci kraj stmelit, více vše co se děje komunikovat s jednotlivými MS....