Nalezeno 138 výsledků hledání

Zpět

od Yveta.Martinkova
03 črc 2017, 21:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Yveta Martinková

Ahoj piráti, mám zájem stát se aktivním členem pirátů a to asi ze stejných důvodů jako vy všichni....prostě mě to v té naší malé zemičce s....štve :evil: :mrgreen: Než jsem nastoupila do invalidního důchodu (mám za sebou pár transplantací), studovala jsem a pracovala jako pracovnice pro sociální kom...
od Yveta.Martinkova
20 črc 2017, 16:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Krajská schůze

V pondělí 24.7.2017 proběhla KRAJSKÁ SCHŮZE Doladili jsme poslední úpravy průběhu akce, která se koná 5.8.2017 ve třech městech Zlínského kraje. Iris nám zarezervovala prostory na náměstí ve Zlíně, Radek Strouhal pořádá tenisový turnaj v Otrokovicích a členové z Uherského Hradiště nás zavedou do Sme...
od Yveta.Martinkova
31 črc 2017, 13:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozpočet akce 5.8.

Jen info :)
Pohonné hmoty mají danou sazbu za kilometr. Posléze tedy poprosím o vyúčtování km.

Díky
od Yveta.Martinkova
02 srp 2017, 13:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF ZlK 07/2017 - KoDo - plánování akcí

Nutně potřebujeme scelit okresní města, momentálně mi přijde, že nejsme všichni na stejné frekvenci. A měli bychom si uvědomit, že máme určité postupy, kterých se musíme držet. A hlavně musíme najít společnou řeč. Proto navrhuji: PRAVIDELNÉ SCHŮZE........(Pokud to nepůjde jinak, můžeme využít MUMBLE...
od Yveta.Martinkova
10 srp 2017, 10:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZlK 09/2017 Debata Afterparty po výšlapu R.p.R.

Já mám pár kontaktů na DJ...ale kapely znám jen ty hard.... :(

https://www.idj.cz/hory-doly/

A pak ještě Kuča...asi ho někteří znáte, zajímal se o Piráty...tak ti mají https://bandzone.cz/chatra
od Yveta.Martinkova
11 srp 2017, 16:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZlK 09/2017 Debata Afterparty po výšlapu R.p.R.

No mé uši by raději poslouchaly DJ.
Ale to musíme dát odhlasovat.
Já bych byla stopro pro :)
od Yveta.Martinkova
17 srp 2017, 13:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZlK 08/2017- Krajská schůze Vizovice 16.8.2017

Zápis ze schůze. Zasedání KS ZlK 16.8.2017 ve Vizovicích U Tonka Zápis ze schůze: Přítomní: Členové: Petr Tkadlec, Lucie Malíková, Jaromír Fojtů, Marek Houser, Yveta Martinková, Tomáš Čabla, Dalibor Jandík, František Elfmark, Giuseppe Maiello, Daniel Halamíček, Jiří Lehejček, Josef Hruboš Hosté: Kar...
od Yveta.Martinkova
17 srp 2017, 13:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zápis ze schůze 16.8.2017 Vizovice

Dne 16.8. se uskutečnila Krajská schůze v restauraci U Tonka ve Vizovicích. Tím děkuji všem členům i nečlenům za účast! Zasedání KS ZlK 16.8.2017 ve Vizovicích U Tonka Zápis ze schůze: Přítomní: Členové: Petr Tkadlec, Lucie Malíková, Jaromír Fojtů, Marek Houser, Yveta Martinková, Tomáš Čabla, Dalibo...