Nalezeno 215 výsledků hledání

Zpět

od Jiri.Lehejcek
02 kvě 2017, 20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jiří Lehejček

Zdravím Piráty ze Zlínského kraje, po dnešní schůzce s Eliškou jsem podal přihlášku. Představení: ženatý, jedno dítě a druhé na cestě. Vzděláním fyzický geograf, doktorát v polární ekologii. Profesně: nastupuji na UTB na Ústav environmentální bezpečnosti; člen představenstva IFOAM EU - celoevropská ...
od Martin.Valasek
28 črc 2017, 11:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Martin Valášek

Mám 51 let jsem pracovník v kultuře, dělám hudební dramaturgii. Žiji ve Valašské Bystřici, vesnici u Rožnova pod Radhoštěm. Se ženou máme dva syny, 7 a 12 let. Dříve jsem byl příznivcem Strany Zelených (za Lišky), Piráti mi byli sympatičtí, ale nevěnoval jsem jim až tolik pozornosti, což se v posled...
od Petr.Tkadlec
04 srp 2017, 14:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF ZlK 08/2017- Krajská schůze Vizovice 16.8.2017

Dne 16.8.2017 od 17:30 Proběhne krajská schůze ve Vizovicích v restauraci U Tonky.
Program lze navrhovat zde do padu
https://pad.pirati.cz/p/kszlk
od Petr.Tkadlec
07 srp 2017, 17:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 21/2017 Komunikační minimum

O 2 dny ne, hlasování se dá posunout vždy jen o týden, protože musí běžet od pátku do pondělka. Můžeš samozřejmě navrhnout posunutí o další týden, ale jestli projde... Jelikož nám RV tato věc přijde jako důležitá, tak navrhuji, aby se hlasování odložilo o jeden týden. Nové hlasování bude zahájeno 1...
od Petr.Tkadlec
07 srp 2017, 15:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 21/2017 Komunikační minimum

Námitka byla konsensuálně přijata, takže hlasování bylo zrušeno a do 10. 8. včetně mohou zmíněné osoby dodat závěrečné řeči. (Doufám že je aspoň někteří dodají, protože od pátečního zahájení hlasování už uplynuly dva dny a žádná se zde zatím neobjevila.) Nové hlasování bude zahájeno 11. 8. v 10.00....
od Petr.Sanetrnik
17 srp 2017, 14:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

představení

Dovolte abych se krátce představil.Jsem privátní lékař-stomatolog a praxi provozuji v Malenovicích.Dlouhodobě se zajímám-sleduji politické dění v zemi a jsem stále více znepokojen.Letos jsem se rozvedl a protože z tohoto manželství nemám děti rád bych napřel síly jiným směrem.Pirátská strana mě oslo...
od Petr.Tkadlec
17 srp 2017, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlasování o přijetí - Martin Valášek

Jsem pro přijetí a to do MS Vsetín dle jeho přání
od Radek.Strouhal
17 srp 2017, 23:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlasování o přijetí Mudr. Petr Sanetrník

Hlasuji pro přijetí, Petře, vítej na zlínské palubě!