Nalezeno 23 výsledků hledání

Zpět

od Michaela.Kleslova
23 říj 2017, 15:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Michaela Kleslová

Ahoj, jmenuji se Michaela Kleslová a v současné době studuji čtvrtý ročník na gymnáziu v Karlových Varech, pracuji dočasně jako sanitářka v dialyzačním středisku Fresenius Medical Care a v neposlední řadě jsem krajskou koordinátorkou v Karlovarském kraji u Pirátů.:-) O členství mám zájem z prostého ...
od Michaela.Kleslova
29 říj 2017, 16:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Krajská schůze 31.10.

Ahoj piráti a pirátky, na základě pověření předsedy KS svolávám první povolební krajskou schůzi, která se bude konat 3 1.10.2017 od 16:30 v zasedačce (5. patro) v ulici Jugoslávská 3, Karlovy Vary . Na programu jsou body: 1. Školení ke komunálním volbám 2018 a o vnitřním fungování Pirátské strany 2....
od Michaela.Kleslova
10 pro 2017, 14:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 36/2017 Karlovarské VyOsení 2018 - rozprava

Lucko, vaše rady beru vážně a jsem za ně ráda - mohu se z nich poučit. Jestli je to celé špatně, byla bych ráda, kdybyste mi s tím pomohli. Máte bohatší zkušenosti, ze kterých bych i já ráda čerpala. VyOsení v KV samozřejmě přesunout mohu, jen je to téměř celé domluvené, kromě proma. Můžeme to přesu...
od Michaela.Kleslova
12 pro 2017, 00:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 37/2017 PaRo projekty KvK 2017

Pecha Kucha Night Karlovarský kraj Projekt: PechaKucha Night Řešitel: Michaela Kleslová Kontrolor: Příslušný orgán: Zahájení: 01.01.2018 Ukončení: 31.12.2018 Minimum prostředků: 10 000 Kč Maximum prostředků: 25 000 Kč Veřejně prospěšný účel projektu Znovuoživí město a přivede něco nového do našeho k...
od Michaela.Kleslova
02 led 2018, 21:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: práce koordinátora KvK

Ahoj Report krajské koordinátorky 12/2017 Utvoření manuálu a organizační struktury pro MS, vánoční přání, PF Plán hudebních produkcí VyOsení na prvních několik měsíců v roce Podrobná organizace VyOsení na leden Strategická porada o fungování koordinátora v kraji Zápisy Spoluorganizace hledání krajsk...
od Michaela.Kleslova
09 led 2018, 11:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Michaely Kleslové do volby strategického týmu

Míšo, moc fandím lidem, kteří jsou nabití energií. Jak vnímáš fakt, že si placená koordinátorka, a pokud bys byla zvolena do tohoto týmu...co s tím? A, co si představuješ pod "starý pardál" ? Jak s tím umíš pracovat? Líbí se mi Tvá odvaha a rozhodnost ;) Ahoj! Díky za dotaz. Fakt, ze jsem placená k...
od Michaela.Kleslova
08 led 2018, 22:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nominace Michaely Kleslové do volby strategického týmu

Ahoj Piráti a Pirátky, Žádám vás tímto o podporu své kandidatury ve volbě strategického týmu. V současné době funguji od léta loňského roku jako krajská koordinátorka pro Karlovarský kraj. Zároveň jsem se účastnila všech schůzí upgrade týmu, kde jsem se snažila přispívat svými zkušenostmi a pohledy ...
od Michaela.Kleslova
09 led 2018, 18:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Michaely Kleslové do RV

Jinak bych ráda doplnila svou řeč. Stejně jako jsem uvedla v řeči do ST- Ráda bych se soustředila na soudržnost členské základny. Je podle mě potřeba, abychom zůstali Piráty. Stranou transparentní, do jejíž politiky se může zapojit nejen jakýkoliv člen, ale i příznivec a široká veřejnost. Stranou, k...
od Michaela.Kleslova
09 led 2018, 21:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 32/2017 Volba Republikového výboru

Ahoj Piráti a Pirátky, taktéž se hlásím do volby RV, přikládám svou nominaci Vážené Pirátky a Piráti, dovolte mi, abych Vás požádala o podporu v nadcházející volbě do republikového výboru. Jelikož pocházím z Karlovarského kraje, ráda bych přinesla krajský pohled na celorepublikové záležitosti. Ráda ...
od Michaela.Kleslova
09 led 2018, 23:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Michaely Kleslové do volby strategického týmu

Piráti byli první stranou, která přivedla do politiky dobrovolnictví. V situaci, kdy by každý dostával odměnu za šíření našich myšlenek, by se strana stala stranou tradiční. Nabízelo by se zde riziko, že z šíření něčeho, čemu člověk věří a chce podporovat, by se stala brigáda. Lidé, kteří oddaně my...