Nalezeno 44 výsledků hledání

Zpět

od Stepan.Strebl
20 lis 2017, 09:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Informace členům o stáhnutí žaloby.

Mě by spíš zajímalo, proč na soud odešlo podání jménem statutárního orgánu, které sám statutární orgán neschválil. A to je spíš otázka na AO. Ptát se, proč RP neinformuje o tom, že vzalo zpět akci, kterou ani udělat nechtělo a napravuje omyl po někom, kdo udělal neoprávněně akci jeho jménem, mi přij...
od Jakub.Michalek
21 lis 2017, 01:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Informace o návrhu na neplatnost voleb všech poslanců

Milí přátelé a členové, rád bych vás v plné míře informoval o tom, jak to bylo s návrhem na neplatnost voleb všech kandidátů ve všech krajích , který připravil Lukáš Blažej. Reaguji tím na výzvu v tomto vlákně . Tato epizodka má v mé každodenní práci poslance a místopředsedy strany zcela marginální ...
od Barbora.Hradecna
15 lis 2017, 00:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 24/2017 Volba veducího PO

Též hlásím zájem kandidovat. Nominační vlákno zde
od Marek.Necada
23 lis 2017, 16:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 35/2017 Odvolání Jakuba Michálka z RP

Milí Piráti, zaprvé chci říci, že si Jakuba Michálka velice vážím a asi jen málokdo pochybuje, že za fenomenálním úspěchem Pirátů v uplynulých volbách do poslanecké sněmovny stojí z velké části právě Jakubova dlouholetá a usilovná práce. A za to všechno mu i já zde děkuji. Je přirozené, že každý veř...
od Jakub.Michalek
27 lis 2017, 23:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj všichni, celých 8 let v Pirátské straně jsem se vždy snažil dělat, co jsem považoval za správné. Měl jsem možnost v Pirátské straně spolupracovat s celou řadou lidí, kterým za to děkuji. Věřím, že ti, kdo mě za ta léta osobně znají, ví, že jsem někdy až moc upřímný, ale myslím to dobře :-). Rád...
od Ivan.Bartos
27 lis 2017, 23:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dobrý den, mrzí mě, že se zde projednává tento konstrukt, který zcela zastírá primární průšvih. Více jsem se rozepsal v jiných vláknech, a že jich zase je. Zda o něčem věděl Vojta, nebo nevěděl, je zcela irelevantní. Myslím, že mi to, že o tom "věděl Vojta" řekl večer Lukáš Blažej do telefonu. Zde s...
od Michal.Jokes
08 pro 2017, 22:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nominace Michala Jokeše do volby strategického týmu

Milí členové, rád bych vás tímto požádal o nominaci mé osoby do volby členů strategického týmu . Ačkoli jsem ve straně již déle než rok, toto je první funkce, o kterou se ucházím. Hlavně proto, že mi usilovat o politické funkce nepřišlo správné poté, co jsem se stal koordinátorem. Pro tuto volbu jse...
od Barbora.Hradecna
10 pro 2017, 14:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 36/2017 Karlovarské VyOsení 2018 - rozprava

Za mě Teď je relativně prostor a kapacita na to se zamyslet na jakou propagaci se zaměřit a vytvořit si nějakou strategii k akcím (každý typ akce potřebuje něco trochu jiného, př. jinou propagaci bude člověk cílit když bude pořádat autorské čtení a jinou na žonglovací workshop pro děti třeba). Onlin...
od Josef.Pavlovic
08 led 2018, 13:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 2/2018 Volba krajského předsednictva - rozprava

Rád bych nanominoval Karla Nyklese do předsednictva našeho kraje. Na jakou pozici bude kandidovat nechám na jeho nominační proslov. Kája je sám o sobě ztělesnění pirátských hodnot a pevně věřím, že i jeho práci v Mediálním týmu co se našeho MS týká, případně nasazení během kampaně ukazují, že má opr...
od Petr.Tkadlec
15 lis 2017, 10:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 32/2017 Volba Republikového výboru

Vážené pirátstvo, taktéž se hlásím do volby RV jakožto stávající člen volený krajem a díky za podporu mé nominace a dalších kolegů Vážení kolegové Piráti, dovolte mi, abych vás požádal o podporu v nadcházející volbě do Republikového výboru. Za můj mandát jsem byl tím z aktivnějších účastníků všech j...