Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od Zuzana.Petruvova
31 pro 2017, 20:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: práce koordinátora SčK

Prosinec 2017 Středočeský kraj: -proběhla schůze PKS 7.12. 2017 v Příbrami /grilování nováčků, agenda/ -příprava další schůze, která proběhne 25.1.2018 v Kutné Hoře https://www.facebook.com/events/1992072434382963/ /očekává se hodně účastníků, zejména představení adeptů na členství, návrhy na kandid...
od Zuzana.Petruvova
13 led 2018, 21:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Patrik Prokop

Ahoj Patriku, díky za příspěvek :) Než Tě tu začnou zpovídat ostatní členové, ráda bych Tě pozvala na naši schůzi. Ta se bude konat 25.1.2018 od 18 hodin v restauraci V Ruthardce v Kutné Hoře. Určitě sleduj nás středočeský fb https://www.facebook.com/pirati.stc/, kde se dozvíš aktuální informace i o...
od Zuzana.Petruvova
11 úno 2018, 17:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komunální spolupráce - Komunikace

Jiří Šopík mě kontaktoval prostřednictvím emailu. Bydlí ve vesnici Jabkenice a chtěl by v téže vesnici kandidovat za Piráty. Není členem, ale chtěl by se jím stát. Poslala jsem mu email s informacemi ohledně členství a pozvala na obě schůze, co probèhnou v únoru.
od Zuzana.Petruvova
03 bře 2018, 05:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Unor 2018 Stredocesky kraj -krajska schuze ve Vidlakove Lhote, resilo se zalozeni MS Benesov, hodne novacku -predavka agendy novym koordinatorum, stale mi dochazi maily, takze normalne odepisuji lidem, aby nebyl jeste vetsi zmatek -stejne jako kazdy mesic-odepisovani na emaily, resi se hodne komunal...
od Zuzana.Petruvova
03 bře 2018, 05:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Doplneni Leden 2018 -krajska schuze ScK v Kutne Hore, velika ucast/40 ucastniku -agenda ohledne prijimani novych clenu, 3 novi cleni -odpovidani na emaily dobrovolniku a zajemcu o clenstvi -zacinaji se resit komunalni volby -12.1.schuze PKS a nejblizsiho okruhu lidi pred schuzi v KH, resili se KoDo,...