Nalezeno 23 výsledků hledání

Zpět

od Lucie.Trckova
29 srp 2017, 09:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Lucie Trčková (Švantnerová)

Dobré dopoledne, s piráty sympatizuji již delší dobu, zajímám se o veřejné dění a politiku jak na lokální, tak celostátní úrovni. Jsem ráda, že mám tu příležitost a možnost stát u zrodu nového sdružení v Sokolově, městě, kde jsem se narodila, vystudovala místní víceletý gympl. Po střední škole jsem ...
od Lucie.Trckova
23 lis 2017, 11:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 34/2017 Volba člena KS do RV (kr. nominace)

Ahoj, děkuji Pepovi za nominaci, kterou ráda přijímám. Věřím tedy, že mé pracovní zkušenosti ať už v politické oblasti, tak marketingové a organizační budou přínosem pro náš kraj a pro celou stranu. Mám zkušenosti s plánováním předvolebních kampaní, cca 7 let jsem byla členem volebního štábu, připra...
od Lucie.Trckova
06 pro 2017, 14:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 37/2017 PaRo projekty KvK 2017

Přihláška projektu do PARO Název projektu: Debaty s Piráti v karlovarském kraji Účel projektu: Diskuze s veřejností na aktuální témata, která se jich týkají. Účelem projektu je primárně informovanost veřejnosti, setkání s piráty, odborníky na daná témata. Popis projektu: Moderované debaty pro veřejn...
od Lucie.Trckova
12 led 2018, 13:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 2/2018 Volba krajského předsednictva - rozprava

Ahoj, za MS Sokolovsko nominujeme Lukáše Zykána. Lukáš je aktivní člen, kterého zajímá celokrajské dění, nebojí se říci nahlas svůj názor a proto myslíme, že bude mít v PKS uplatnění a zastoupí tak celé naše MS.
Dále děkuji Míše za nominaci, ale tímto se jí zříkám.
Lucka
od Lucie.Trckova
30 led 2018, 13:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 6/2018 Ukliďme Česko - Valeč

Za mne pochvala ze ucelený popis akce včetně programu a nákladů :-) Držím pěsti ať se povede, za MS Sokolov se necháme inspirovat...
od Lucie.Trckova
08 bře 2018, 20:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 19/2018 Podpora kandidáta do senátu - rozprava

Díky Jindro za náhled do problematiky! Udělám situation reversal a rozvinu myšlenky: Rozhodli jsme se Balatku podpořit v rámci kampaně. Dále postupuji jako by panovala shoda s tím, že do podpory jdeme (jakkoliv to tak zatím není). Naše požadavky k navrhujícímu uskupení: * Společný kandidát STAN a P...
od Lucie.Trckova
07 bře 2018, 23:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj všem :-) Zaznělo tu plno názorů, s kterými souhlasím. Osobně mám také několik postřehů: 1. Pan Balatka mi je osobně sympatický, obávám se však, že v rámci senátu má naprosto mizivou šanci proti ANO, není nějak obecně známý ani v Sokolově, v naší bulbině možná, ale to jsme spíše menšina... 2. Ko...
od Lucie.Trckova
14 bře 2018, 15:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj, posílám krátký zápis ze včerejšího jednání s panem Balatkou: - na úvod naší schůzky p. Balatka zmínil, že jeho kandidatura do senátu byla podmíněná podporou Pirátů, jsme tedy pro něj důležitý partner - nabídli jsme mu podporu v Senátu podmíněnou kooperací v komunálních volbách, konkrétně místo...
od Lucie.Trckova
26 bře 2018, 19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KS KvK 21/2018 Volba zástupce CF v komunálním volebním výboru

Palec pro Jindru! Není lepší kandidát za naše krajske sdružení...
od Lucie.Trckova
04 dub 2018, 22:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 22/2018 Primární volby - Senát 2018 - rozprava

Díky za rozpravu a také to, že jsme se posunuli v tomto tématu dále. Shodli jsme se na podpoře pana Balatky a spolupráci se STAN z několika důvodů. Netříštit hlasy v senátu, spolupráce v rámci komunálu v Sokolově, názorově jsme si hodně podobní, rozhodně to tedy dle nás sokolovské má smysl. Pan Bala...