Nalezeno 25 výsledků hledání

Zpět

od Tereza.Flakova
28 srp 2017, 22:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tereza Flaková

Ahoj piráti, už dlouhou dobu sleduji politiku a současně i vaši roli v ní a jsem neoficiálním příznivcem strany již několik let. Vystudovala jsem sociální pedagogiku a sociální práci se věnuji prakticky celou pracovní kariéru. Díky tomu jsem měla možnost komunikovat s organizacemi, úřady a politiky ...
od Lukas.Zykan
29 srp 2017, 09:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Lukáš Zykán

Ahoj Piráti. Je mi 35 a jsem ze Sokolova. S kamarády jsme se rozhodli, že budeme trochu bojovat proti místnímu, ne úplně férovému jednání vedení města. Není to žádná revoluce, jen chceme být kontrolním orgánem místního vedení. Rozhodování není vždy úplně transparentní a zdá se, že to tady ovládá "vy...
od Tomas.Trcka
29 srp 2017, 15:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tomáš Trčka

Ahoj, jmenuji se Tomáš Trčka. Je mi dvacet devět let a kromě čtyř let, které jsem strávil v Praze na intru při studiu střední polygrafické průmyslovky, žiji od malička v Sokolově. Náš západočeský kraj mám velice rád a zajímá mě veřejné dění obecně. Tady u nás na západě je situace v politice velmi sp...
od Josef.Janu
20 lis 2017, 08:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 34/2017 Volba člena KS do RV (kr. nominace)

Dovolím si napsat také několik řádek. Do RV jsem naskočil v průběhu volebního období za Petra a "díky" vyrovnávání se s novým místem na kraji v pozici radního jsem letos dost nestíhal hlasovat. Srazy výboru jsem absolvoval po celé republice a snažil se vnášet realitu získanou v krajské funkci. Vzhle...
od Josef.Pavlovic
20 lis 2017, 09:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moc děkuji Daniele za důvěru ;) a rád nominaci přijímám. Nabízím svůj vhled do marketingu a propagace, a také se rád zúčastním přestavby strany, aby se nenastalo odříznutí členské základny od PS, k čemuž mám nyní ideální pozici jako dočasný asistent poslance. Děkuji všem za důvěru. Pepa Pavlovic
od Daniela.Bila
20 lis 2017, 03:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dovoluji si navrhnout do volby celostátním fórem i sebe. Nabízím své zkušenosti z koordinování kraje, vyznám se ve stranických předpisech a systémech, dále znalost členů, příznivců a komunikaci s nimi. Ráda bych pomohla se snížením byrokratické zátěže v celé naší struktuře a také spolurozhodovala v ...
od Lukas.Zykan
14 led 2018, 15:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 2/2018 Volba krajského předsednictva - rozprava

Ahoj, děkuji Lucii a celému našemu MS za nominaci, kterou rád přijmu. Snažím se být aktivním členem v našem MS v rámci našeho města i kraje. Chtěl bych tímto nahlédnout i pod pokličku krajského dění a to následně prezentovat v našem MS. Jsem znalý místních poměrů, nebojím se jít si za svými/našimi c...
od Jiri.Metod.Kassl
23 led 2018, 21:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 6/2018 Ukliďme Česko - Valeč

Přátelé, zde jsem si dovolil po domluvě navrhnout veřejně prospěšnou akci organizovanou MS Valeč. Ukliďme Česko - Valeč Akce se uskuteční ve Valči již po čtvrté a počítáme s úklidem hlavních cest kolem Valče, letos je priorita nová křížová cesta. Odpoledne pak v Pirátské klubovně bude pokračovat dop...
od Petra.Zamecnikova
01 úno 2018, 20:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Petra Zámečníková

Ahoj Piráti, fandím vám již nějakou tu chvíli a od podzimu se účastním schůzek MS v Sokolově. Do kampaně před volbami do PS 2017 jsem se lehce zapojila tím, že jsem propůjčila náš dům k vyvěšení Pirátského banneru, který tam ostatně můžete vidět ještě dnes :-) Od narození bydlím v Sokolově. Vystudov...
od Petr.Tresnak
31 led 2018, 23:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF KvK 2/2018 Volba krajského předsednictva - rozprava

Zdravím a děkuji Daniele za nominaci. Vzhledem k tomu, že se seznam kandidátů nijak radikálně nerozšiřuje, rozhodl jsem se výzvu přijmout. Ač tedy takový trochu Pirátský dinosaurus :) a mnoholetý předseda krajské sdružení. Přiznávám, že jsem vytížen dnes hlavně nejen starostováním, ale i poslancován...