Nalezeno 23 výsledků hledání

Zpět

od Jaroslava.Vatay
02 lis 2017, 03:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jaroslava Vatay

- pod textem jsou poznámky viz* a číslo Krásný den :P jmenuji se Jaroslava Vatay , narozená v lednu 1980, v Rakovníku. Do 21 let jsem vyrůstala na Kladně, kde jsem vystudovala obor: Veřejnosprávní činnost na střední odborné škole s maturitou. Od r. 2003 - 12 let jsem bydlela v Praze (většinou různé ...
od Jaroslava.Vatay
14 bře 2018, 00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Vážené Pirátky a Piráti , :D jmenuji se Jaroslava Vatay (*28. ledna 1980) a hlásím se jako kandidátka na 2. - 6. místo pro volby do zastupitelstva Hlavního města Prahy a tímto vás tímto prosím o podporu své kandidatury. Jsem aktivní členkou MS Praha 10 a v Pirátské straně se věnuji Upgradu strany v...
od Jaroslava.Vatay
14 bře 2018, 09:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chci se zeptat všech kandidátů, jak intenzivně se plánujete zapojit do kampaně. Konkrétně: Kolik času si zhruba na kampaň plánujete vyhradit v horké fázi kampaně (druhá půlka srpna a celé září)? Ráda bych se kampani věnovala, tak nejvíc jak budu moct - zmíněných alespoň 20 hodin mi přijde adekvátní...
od Jaroslava.Vatay
15 bře 2018, 22:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj, mám dotazy na Jarku Vatay, které tímto děkuji za představení se v rámci své kandidatury na MHMP. Jelikož mě obdobné okruhy, které Jarka uvádí (sociální oblast, kultura, školství) zajímají na komunální úrovni Prahy 10, na které s Jarkou oba působíme, zajímá mě: • zda a pokud ano jaké informace...
od Jaroslava.Vatay
14 bře 2018, 01:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 7. - 10. místo (rozprava)

Pirátky a Piráti,
když neuspěji do 6. místa, hlásím se na další část cesty 7. - 10. místo: Kandidátská řeč zde.

Hezké dny, Jaroslava :)
od Jaroslava.Vatay
16 bře 2018, 23:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (rozprava)

Ahoj, :D
v případě nezvolení, ve volbě od 7.do 10. místa, se hlásím do této volby. Kandidátská řeč.
Jaroslava Vatay
od Jaroslava.Vatay
17 bře 2018, 00:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zápisy z jednání strategického týmu - Zápis setkání upgrade tým 9. 3. 2018

edit: pozor :!: :!: PŘÍŠTÍ SETKÁNÍ 29. 3. 2018 NEBUDE V POSLANECKÉ SNEMOVNĚ - BUDE V PICE !! edit 2: Link na UPGRADE Návrh na CF: https://docs.google.com/document/d/1B84 ... tdsxjstrwa Zápis ze schůze Upgrade tým 9.března 2018 Motto setkání: “Od nás všech je potřeba součinnost, od vedoucích odborů z...
od Jaroslava.Vatay
30 bře 2018, 21:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Diskuze: A) způsob výběru vedoucích odborů

Východiska: (tento úvod je stejný k oběma vláknům) Teď se nacházíš ve vlákně: Diskuze: A) způsob výběru vedoucích odborů , kde diskutujeme variantu 1. a variantu 2. Můžeš také přidat svůj názor / pohled v dalším vlákně: Diskuze B) způsob pořádání výběrových řízení . Piráti jako strana rostou, a to ...
od Jaroslava.Vatay
30 bře 2018, 22:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Termíny a body projednávání jednání ST

U následujících setkání je posunut čas začátku od 16 hodin. Setkání se konají Pirátském centru, Praha. Setkání následující: 20. 4., 11. 5., 1. 6., 22.6. vždy od 16 hod. - prosím vemte v potaz, že po dohodě v týmu se mohou časy a data měnit. - plánujeme také výjezd do regionu - budeme vás informovat,...
od Jaroslava.Vatay
31 bře 2018, 22:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zápisy z jednání strategického týmu

:!: PŘÍŠTÍ UPGRADE TÝM JE 20. DUBNA OD 16:00 - DO 18:00 V PICE :idea: Všechny dostupné informace jsou v na tomto fóru, to je základní zdroj informací (ve vláknech zápis a další). Ostatní (fcb, mail) jsou doplňující. Facebook skupina zde Chci být v rozesílce mailu a upozornění Upgrade napíšu Jarosla...