Nalezeno 105 výsledků hledání

Zpět

od Michal.Jokes
18 lis 2017, 21:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaroslava Vatay - uposlechnutí volání k nástupu na plavb

Ahoj Jarko, děkuji za Tvé představení a ještě jednou gratuluji k přijetí do strany. Vím, že už se kolem nás nějakou dobu motáš, takže asi leccos víš, takže tohle info bude velké části opakování, ale pro jistotu :-D Jak se nejlépe dostat k pirátským novinkám? Sleduj naší facebookvou stránku a Pirátsk...
od Jakub.Michalek
27 lis 2017, 23:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 35/2017 Odvolání Jakuba Michálka z RP

Ahoj všichni, celých 8 let v Pirátské straně jsem se vždy snažil dělat, co jsem považoval za správné. Měl jsem možnost v Pirátské straně spolupracovat s celou řadou lidí, kterým za to děkuji. Věřím, že ti, kdo mě za ta léta osobně znají, ví, že jsem někdy až moc upřímný, ale myslím to dobře :-). Rád...
od Olga.Richterova
26 lis 2017, 19:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 37/2017 Volba zástupců CF do strategického týmu

Navrhuji Ondru Polanského. Zakládající člen strany, z Ostravska, pardál jak vyšitý. Je už člen stávajícího upgrade týmu,, takže je velmi záhodno, aby pokračoval. Prosímeho nominace palcová ním.
od Ivan.Bartos
28 lis 2017, 08:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Žádost o nominaci do volby předsedy strany - Ivan Bartoš

Vážené krajské forum, Rozhodl jsem se v nadcházející volbě, která proběhne na Celostátním fóru v Brně, obhajovat pozici předsedy. Tímto jsem vás chtěl požádat o nominaci do této volby za krajské sdružení Pirátů, jehož jsem aktivním členem. První moje žádost mířila do Libereckého kraje, který je mým ...
od Olga.Richterova
27 lis 2017, 03:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 26/2017 Volba Republikového předsednictva

Vážené CF, děkuju za nominaci https://forum.pirati.cz/clenske-podnety-f350/nominace-olgy-richterove-do-volby-rp-t38404.html , jak píšu i tam ve vlákně, nestahuju kandidaturu do RV. V případě zvolení do RP (na místopředsednickou pozici) mi mandát v RV automaticky zanikne. Proč kandiduju: Nová situace...
od Michaela.Krausova
13 bře 2018, 11:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 2. - 6. místo (rozprava)

Ahoj, moji milí, už za pár měsíců se pustím do své 7. kampaně s Piráty. Za tu dobu jsme toho společně prožili hodně, pokaždé jsme se dokázali zlepšit, ponaučit, rozhádat a zase semknout a nakonec táhnout za jeden provoz. V minulých volbách jsme zúročili všechno naše snažení, nadšení a sebevědomí v j...
od Michal.Jokes
13 bře 2018, 17:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jo a pro informaci. V úvodním příspěvku přibyla i tato věta: Pokud se hlásíte do více voleb (např. na 2-6 i na 7.11. místo), přihlaste se prosím do každé zvlášť. V druhé a jakékoli další stačí napsat hlásím se do této volby a odkázat na svoji kandidátskou řeč v té první, ale prosím učiňte tak, bude ...
od Pavel.Nazarsky
13 bře 2018, 00:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj všem. Hlásím se také do soutěže. Safra, už je zase 11 hodin a ráno jedu v sedm se třídou na výlet. Pro samé pirátění venku jsem tu svou řeč tady nestihl. Kandidátskou řeč sem budu muset napsat ex post, za což se velice omlouvám. Stejně je to divné. Teď zjara by se dny měly prodlužovat, ale ony ...
od Martin.Arden
13 bře 2018, 00:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážené krajské fórum, milé pirátky a milí piráti. Dovolte abych vám předložil svoji kandidaturu na 2. a následující místa na magistrát. Myslím, že přišla chvíle, která se pravděpodobně nebude opakovat. Máme v Praze našlápnuto získat většinu a zároveň je zde parta pirátů, kteří určitě dokáží neuvěřit...
od Zuzana.Drazdova
12 bře 2018, 23:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím krajské fórum, chtěla bych vás požádat o podporu mé kandidatury na 2. až 6. a případně jakékoli další místo. Ráda bych se nejprve stručně představila: Jmenuji se Zuzana Drázdová, je mi 21 let. Pocházím z jihočeské vesnice Pištín, nyní už třetím rokem žiji a studuji v Praze. Aktuálně jsem ve ...