Nalezeno 269 výsledků hledání

Zpět

od Jan.Bednarik
03 lis 2017, 23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan Bednařík

Ahoj Piráti, představil jsem se včera na krajské schůzi, ale pro úplnost se představuji i zde. Jmenuji se Jan Bednařík, jsem ročník 1986. Pracuji jako OSVČ, převážně návrh a vývoj internetových aplikací. Pirátské hnutí sleduji od počátku vzniku, ale až před letošními volbami jsem se začal trochu ang...
od Jan.Bednarik
04 lis 2017, 12:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan Bednařík

Chtěl jsem nejdříve piráty poznat osobně, a udělali dobrý dojem, tak jsem přihlášku rovnou vyplnil :-) Projednávat se bude ale až na schůzi MS Olomouc.

Také se těším na spolupráci.
od Jan.Bednarik
24 říj 2017, 12:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ivan Bartoš - Antifa ?

Uvědomte si, že tohle není jen nějaké diskusní fórum Pirátů, ale nástroj pro komunikaci s veřejností a voliči. A veřejnost sem bude chodit čím dál více. Kde jinde by se taky dozvěděli informace z první ruky? A stejně tak novináři a političtí oponenti to tu budou prohledávat skrz na skrz. A budou hle...
od Jan.Bednarik
07 lis 2017, 01:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plnohodnotná Evidence lobbistických kontaktů

Mám návrh na trochu jinou koncepci registru lobbistických schůzek. Pro piráty by to bylo skoro stejně jednoduché, jako tady na fóru. Přihlásí se přes OpenID / PirateID a vyplní jen formulář obsahující pár textových políček: * datum schůzky * název * zápis * přijaté výhody * poskytnuté výhody Žádné z...
od Jan.Bednarik
07 lis 2017, 16:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nestálo by za to mít možnost ke schůzce evidovat i přílohy? Scan dokumentu, záznam diktafonu, fotku jako doklad atd? Určitě jo. Některé schůzky zapsané tady na fóru přílohy mají. Já jsem udělal návrh na takovou minimalistickou funkční verzi. Ale je to především základ, na kterém se dá dále stavět. ...
od Jan.Bednarik
15 lis 2017, 12:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak jsem před týdnem nabídl, tak jsem si našel čas a vytvořil základ registru lobbistických schůzek. Není to nic proti next_ghostovi a jeho snaze. Jen je to téma, které mě palí, a chci aby se s tím pohlo. Testovací verze běží na: https://lobby.pldev.eu Jsou tam nakopírovány skoro všechny reporty z f...
od Jan.Bednarik
15 lis 2017, 15:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS OL 16.11.2017 od 18:00 U dvou strašidel

Schůze se zúčastním. Pokud se bude probírat moje přihláška, tak hlásím, že v mezičase jsem byl trochu aktivní na projektu nového registru lobistických schůzek :-)
od Jan.Bednarik
18 lis 2017, 00:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: OlPiCe

Navnaděn ze schůze OLK jsem doma rozjel diskusi o využití OlPiCe. Napadlo nás pár věcí, a než bych to zapomněl, tak jsem to napsal do padu: https://pad.pirati.cz/p/olpice Tak se můžeje připojit se svými nápady a poznámkami. A samozřejmě pad využijte na cokoliv dalšího týkajícího se OlPiCe.
od Jan.Bednarik
18 lis 2017, 14:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Ol před Vánoci 2018

Zatím se může každý (kdo chce) zamyslet nad vhodnou "náplní" - činnosti OlPiCe. Může to být de facto cokoliv, v "rozumné" míře. Něco ve smyslu "žijeme (to) s Piráty". Děti, senioři.. dát lidem co nejvíce možností potkat se skrze příjemné aktivity s Piráty.. Děkuji za pozornost. Hezký víkend. Tomáš ...
od Jan.Bednarik
21 lis 2017, 19:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jménem TO chci v prvé řadě poděkovat za snahu a aktivitu. Moc se mi zamlouvá design, Django, Docker. Jen k ostrému nasazení je ještě potřeba dost věcí dodělat. Díky. Pracuji na tom, dolaďuji autentifikaci přes OpenID. Zítra by snad mohla být aktualizace, kde bude fungovat přihlašování a přidávání s...