Nalezeno 634 výsledků hledání

Zpět

od Jakub.Nepejchal
04 lis 2017, 22:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze?

Jak jsem slíbil tak činím: Vážené členky a vážení členové MS Olomouc, milí příznivci a další, z moci mi svěřené autoritativně vyhlašuji schůzi MS Olomouc na 16. 11. 2017. Konat se bude pravděpodobně v našem již klasickém podniku U Dvou strašidel (Komenského 7, Olomouc) od 18:00. Program schůze ( jed...
od jachymb
07 lis 2017, 14:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plnohodnotná Evidence lobbistických kontaktů

Nestálo by za to mít možnost ke schůzce evidovat i přílohy? Scan dokumentu, záznam diktafonu, fotku jako doklad atd?
od Jakub.Nepejchal
10 lis 2017, 22:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Komunální volby 2018] Vyjednávací tým

A rovnou se hlásím do vyjednávacího týmu. Proč si myslím, že jsem vhodný kandidát? Už před minulými komunálkami jsem se do vyjednávání zapojil a tudíž si myslím, že vím do čeho jdu a jsem poučen z chyb, které jsme udělali. Také jsem místní předseda a pro Zelené je celkem důležité, jednat s "funkcion...
od Honza.Dvorak
11 lis 2017, 10:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Komunální volby 2018] Předvolební taktika

Osobně bych nejprve probral v rámci olomouckých Pirátů, zda máme dostatečné vlastní zdroje personální, technické, dobrovolnické, finanční, časové na postavení vlastní kandidátky a realizaci volební kampaně. Pokud bychom usoudili, že vhodnější by byla koalice s nějakým programově spřízněným subjektem...
od Petr.Kapounek
14 lis 2017, 11:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Olk 16/2017 Volba krajského předsednictva

Vážení přátelé, předstupuji před vás, abych porušil předvolební slib. Vlastně už podruhé. Když jsem minule kandidoval na předsedu, slíbil jsem že budu diktátor a pár věcí k tomu. Samozřejmě s přiměřenou mírou reklamní nadsázky. To se úplně nepovedlo. Také jsem slíbil, že jdu předsedovat jen do voleb...
od Honza.Hora
15 lis 2017, 14:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Takže moje user experience po úvodním proklikání tvojí bety (dal jsem tomu asi deset minut, takže jen to spíš úvodní brainstorming): Můžeme předpokládat, že tool bude používán i veřejností a novináři, tj. orientace v něm musí být usnadněna. Tj. chtělo by to ovládací prvky umožňující filtrovat podle ...
od Vaclav.Klecanda
05 lis 2017, 20:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schodze TO

Ivor.Kollar píše:V ramci vacsej transparentnosti fungovania TO sem skusim davat kratke zaznamy zo schodzi. Casom sa mozno najde lepsie miesto.
Co se setkavat na mumble? Me by taky zajimalo, co se deje a nejsem uz v Praze.
od Petr.Kapounek
17 lis 2017, 20:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajská schůze XOLK 17.11.2017

zápis Krajská schůze Pirátů 17.11.2017 od 17:00 u Dvou strašidel Přítomni: Členové: Vojtěch Pikal, Petr Kapounek, Miloš Zmeškal, Honza Bednařík, Vlastimil Efraim, Tomáš Svoboda, Miroslav Bartovič, Radmin Studený Hosté: 1. Přednednesena kandidátská řeč Petr Kapounek nominace Tomáše Svobody na místopř...
od Jakub.Nepejchal
18 lis 2017, 18:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: [Komunální volby 2018] Vyjednávací tým

Na schůzi 16. 11. 2017 byl místním předsednictvem jmenován vyjednávací tým ve složení OFFTOPICdle abecedy: Jan Dvořák, Jakub Nepejchal, Tomáš Svoboda + případný náhradník Vojtěch Pikal.
od Jitka.Novotna
18 lis 2017, 23:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jménem TO chci v prvé řadě poděkovat za snahu a aktivitu. Moc se mi zamlouvá design, Django, Docker. Jen k ostrému nasazení je ještě potřeba dost věcí dodělat. * Velka část schůzek dnes je v systému Redmine, kde je už na lobistické schůzky api, jen je to pořeba integrovat. Celé Redmine api můžeš naj...