Nalezeno 89 výsledků hledání

Zpět

od Jan.Lejcko
15 pro 2017, 00:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MS Praha 6 2/2017 Dovolba 2. místopředsedy (rozprava)

Kandidatůry na do-volby 2. místopředsedy se zdržuji, ač je to mírně řečeno off topic-spam, a jsem v tomto případě pro co nejrychlejší možný postup pro do-volby v souladu tak, jak je zde uvedl kolega Hrůza :-)...
od Petr.Syrovy
16 pro 2017, 00:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Díky že jsi se mne zastal.Ja jsem v tu chvilku zahodil telefon a nějak jsem si zapnul : přestat sledovat tohle téma.... no a k dovolbe... pretože mne nikdo nepodpořil tak samozřejmě kandiduji .Jen bych vás všechny informoval ještě před volbou že lidé kteří neco dělají pro Prahu 6 to nedělají na schů...
od Michael.xChaos.Polak
14 pro 2017, 13:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Syro, pokud vim tak jsi momentalne clenem KS Praha.. - stejny problem jako ja = nemoznost se zucastnit voleb, jinymi slovy receno nemas aktivni a volebni pravo tj. byt volen a volit. Jsem to asi napsal moc komplikovaně - zkusím jinak: kdo není členem, může se jím stát, stačí mi napsat a já to předl...
od Michael.xChaos.Polak
14 pro 2017, 12:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jakožto zakládající člen Člen Pirátské Strany i zakládající člen 1.pokusu o místní sdružení Praha 6 (Lydie - Petr Surový - já) se hlásím na pozici 2.místopředsedy MS Praha 6. Případná kandidátská řeč je jednoduchá: jsem rodilý rezident Prahy 6, chodil jsem zde na ZŠ i na Gymnázium Arabská, nejsem zd...
od Petr.Syrovy
12 pro 2017, 22:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Když vidím jak se tu kandidati hrnou na každou funkci a hlásí do všech voleb tak přemýšlím také o kandidature. Najduli nějakou podporu tak napíšu kandidátku. Doufám že všichni budou zvolené funkce zvládat a že to není jen závod kdo kde je předseda a kolikátý místopředseda. Budu rád za podporu či vyj...
od Marek.Necada
15 lis 2017, 09:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 32/2017 Volba Republikového výboru

Vážené celostátní forum, hlásím se do volby a děkuji všem, kteří podpořili mou nominaci . Jako má kandidátská řeč nechť poslouží to, s čím jsem se již ucházel o nominaci: Milí Piráti, dovolte mi, abych vás požádal o podporu v nadcházející volbě do Republikového výboru. V jednáních RV jsem již vystup...
od Frantisek.Navrkal
27 lis 2017, 15:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Jiří Hoskovec do RV

Jirka je člověk s rozhledem a dobrý kandidát, ale argumentovat tu věcmi z kampaně je trochu mimo, IMO. RV je trošku o něčem jiném.
od Jan.Lipavsky
05 pro 2017, 00:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Praha 11/2017 Nominace do RV Praha

Ahoj, hlásím se do volby krajského zástupce RV. Mimochodem na této pozici jsem nyní v RV byl. Pro jednoduchost uvedu svoji kandidátskou řeč, kterou jsem uvedl ve volbě CF: Letošní rok je pro naši stranu přelomovým. Po dlouhé a náročné kampani jsme se dostali do Poslanecké sněmovny. Získali jsme tak ...
od Jitka.Novotna
29 lis 2017, 00:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prosím kandidáty aby se hlásili. Lhůta pro navrhování kandidátů Celostátnímu fóru končí 29. 11. 2017 v 9:00. My tedy budeme hlasovat 27. 10., hlasování bude trvat 48 hodin a bude jednokolové, všichni kandidáti s nadpoloviční většino budou nominováni. Předpoklám že v úvodním textu je překlep a Micha...
od Karel.Nejedlik
24 lis 2017, 14:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V současnosti jsou našimi celostátními zástupci na RV: Olga Richterová, Lukáš Findeis, Dana Balcarová, Alexandr Mansurov, Lydie Bartošová a náš krajský zástupce je Jan Lipavský. Líbí se mi ta "herní" strategie, jak budeme volit. Nicméně, pokud to správně chápu, tak všichni současní členové RV mají ...