Nalezeno 210 výsledků hledání

Zpět

od Tomas.Pastircak
09 úno 2018, 12:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Plzeň 15.2.2018

Petr.Vileta píše:Podávám protinávrhy znějící typicky plzeňsky: TutoPiC, případně TodlePiC.
Tak to už rovnou může být TutoPiCe, ne? :)
od Tomas.Pastircak
13 úno 2018, 10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tomáš Pastirčák

Vzhledem ke změně situace (fungující místní sdružení v Plzni) stahuju svou žádost o členství z kraje (a zakládám novou na MS Plzeň).
od Tomas.Pastircak
13 úno 2018, 10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tomáš Pastirčák

Ahoj, chci se ucházet o členství v MS Plzeň Jmenuji se Tomáš Pastirčák(čte se to s tvrdým y), je mi 28 let, jsem ženatý a pocházím z Mostu, v Plzni žiji poslední čtyři roky, předtím jsem žil pět let v Brně, během této doby jsem také strávil služebně několik měsíců ve Velké Británii (střídavě Bristol...
od Tomas.Pastircak
18 úno 2018, 12:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: rovnoprávnost mužů a žen u bezpečnostních sborů

Jan.Hosek: Proto doporučuju přečíst ten můj post do konce, žejo :)
od Tomas.Pastircak
23 úno 2018, 11:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ŽUB aneb železniční uzel Brno

Ale samozřejmě že si tomu pomohli i jistou flexibilitou železniční infrastruktury, a samozřejmě že pár nádraží rušili nebo stěhovali. Akorát to zvládají trošku rychleji, než my tady v ČR. Tady je seznam: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_closed_railway_stations_in_London Řešit potenciální nevýho...
od Tomas.Pastircak
24 úno 2018, 01:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ŽUB aneb železniční uzel Brno

Ivo.Vasicek: S většinou bych plně souhlasil, krom jednoho: Regionální plus dálkové nádraží. Tam nastává jeden poměrně zásadní problém: Soukromí dopravci. Moc si nedovedu představit, jak nastavit legislativu tak, aby a) byla nenapadnutelná a b) soukromí dopravci si nemohli říct "Já si zaplatím vlakov...
od Tomas.Pastircak
11 bře 2018, 14:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Inaugurace

Za mě osobně palec nahoru, že jste tam zůstali, protože si myslím, že to budí profesionální dojem a že to pěkně posiluje takové to "víc politici než aktivisté". Jinak řečeno, taky se mi nelíbilo, co říkal, ale taky jsem to dokoukal do konce, abych věděl, o čem ten projev bude. A navíc pořád existova...
od Tomas.Pastircak
14 bře 2018, 10:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zásobování krajského centra

Co jsem pochopil, tak kafe brala Karolína z Pappa Coffee, jako nekafaři mi chutnalo, ale u něj by to fakt chtělo "kasičku" důsledně dodržovat - předpokládám, že bude znatelně dražší, než kafe z Makra. Roberte, do Pirátského centra nechodí jen Piráti, i proto je dobré držet úroveň aspoň o trošku výš,...
od Tomas.Pastircak
14 bře 2018, 20:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze MS Plzeň 13.3.2018

K zápisu bych doplnil, že později jsem dorazil já a Radek Krejčí, a mám dojem že k akci tam ještě byl Vladimír Vápeník pro akci na MO 8 - pamatuju si to dobře? :) A ještě - v kalendáři https://www.pirati.cz/pripoj-se/kalendar/ nevidím schůzi 30. března - chybí to v kalendáři, nebo je špatně datum v ...
od Tomas.Pastircak
16 bře 2018, 15:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zákaz používání olověných broků

Takže ještě jsem se na to díval a týkalo se to ptáků ulovených olověnými broky, takže ne zvěřiny. Negativní efekt (snížené IQ, spontánní potraty, zvýšený systolický tlak, zvýšená prevalence chronických onemocnění ledvin) byla od kunzumace cca 1 jídla z takového masa za 2 týdny. (zjednodušená interp...