Nalezeno 150 výsledků hledání

Zpět

od Petr.Vileta
07 úno 2018, 01:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krajské Pirátské centrum U Zvonu, Plzeň

Jistě, už na tom pracuji na více frontách. Zachytil jsem podobné stesky v jihomoravském fóru, tak jsem si tam hned přisadil. https://forum.pirati.cz/jihomoravsky-kraj-f83/webove-reseni-pro-komunalni-volby-2018-t39623-10.html#p542037 Otravuji členy TO na Facebooku a tak dále, a tak dále. ;) Asi to bu...
od Petr.Vileta
21 úno 2018, 00:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Používání proprietárního software

My podporujeme software? Ano (odst. 2 písm. c). Martine, nechytil jsi nějakou krtózu? :) Zaprvé, v odkazovaném dokumentu se píše "Česká pirátská strana chce svou politikou prosazovat a podporovat ..." a za druhé jsi jistě pochopil, jak jsem to myslel. ;) Když kupuji benzín, tak jistě nepodporuji ko...
od Ondrej.Profant
10 bře 2018, 15:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Inaugurace

Čeho bychom tím dosáhli? Jen vyhrocení situace. On sám se tím bavil (udělali to co on chtěl). Přijde mi mnohem lepší ukázat, že bojovat lze věcně. Pliváním na oponenty málokdy zvítězíš. Jedním z našich cílů musí být pochopení jeho voličů a snaha je přesvědčit. Nikoliv stylem "jste blbci", ale hledán...
od Tomas.Martinek
10 bře 2018, 17:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Částečně jsem nechtěl poškodit Piráty, protože někteří by to mohli považovat za nevhodné a zneužít to u voličů, kterým to musíme vysvětlit jinak než konfrontačně. Samozřejmě jsem netleskal a ruce měl prekrizene, nechtěl jsem Zemanovi dopřát odchod, který si tolik přál, aby opět mohl používat slovo a...
od Lukas.Barton
11 bře 2018, 23:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kdybych teatrálně odcházel pokaždé, když na schůzi někdo plácá kraviny, naváží se do někoho jiného, pomlouvá nebo zkresluje fakta (či přímo lže), tak bych tam většinu doby vůbec nebyl. Jsem rád, že nikdo z Pirátů neodešel a alespoň takto jsme vyjádřili respekt k úřadu prezidenta, když už sama osoba,...
od Viktor.Krutina
10 bře 2018, 15:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 02/2018 Senátní volby, obvod č. 11 Domažlice

Ing. Viktor Krutina – (*11. 1. 1978), ženatý, člen Pirátu od 4. 2. 2014 - vystudoval jsem Gymnázium Jindřicha Šimona Baara v Domažlicích - následně České vysoké učení technické v Praze – stavební fakultu – obor pozemní stavby a konstrukce - 4 roky jsem pracoval jako referent stavebního úřadu v Domaž...
od Jiri.Rezek
19 bře 2018, 17:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Primární volby ke komunálním volbám 2018

Hlásím se tedy jako první :) Následuje krátká kandidátská řeč: CV: - narozen 1983, Valašské Meziříčí, v Plzni žiji v podstatě již od roku 1998, trvale pak od 2009 - ženatý, dvě děti, jedna manželka - vzdělání: 1998 - SPŠE Plzeň, 2007- FAV v ZČU v Plzni, obor fyzika plazmatu a tenkých vrstev (Ing.), ...
od Daniel.Kus
20 bře 2018, 11:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím všechny Piráty i jejich příznivce, dovolte mne, abych se tímto přihlásil do nominací na čelní místa kandidátky na radnici v Plzni za Piráty. Narodil jsem se a celý svůj život strávil v Plzni. Je mne 43 let. Vystudoval jsem Fakultu právnickou ZČU obor Právo a právní věda (Mgr.) Působím 12 let...
od Magda.Dankova
20 bře 2018, 19:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj! také bych chtěla v Plzni kandidovat na magistrát. V pirátech jsem skoro 3 roky a učím více než 5 let na ZŠ. Právě školství je oblast, které bych se chtěla věnovat především. Mezi mé přednosti patří analytické schopnosti, ke slabinám, že někdy se na detailech zaseknu. Rozpitvám ledacos, ale nes...
od Tomas.Martinek
22 bře 2018, 09:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michálkovo prolomení mlčenlivosti advokátů kvůli daním?

Yossi píše:
22 bře 2018, 08:56
Včerejší vystoupení na ČT bylo epické. Pan Michálek se snažil hrát to na Babiše a blábolit o Panamapapers, 12 milionových domech, 1 % nejbohatších, a tak člověk musel chtě nechtě fandit nonšalantnímu Sokolovi, který si ho mazal na chleba.
Asi jsme každý viděli jiný pořad...