Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od Frantisek.Pudil
27 čer 2018, 20:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jana Belecová

Na zmenšování fotek je například vhodný jpeg-resampler
Ke stažení zdarma: https://www.slunecnice.cz/sw/jpeg-resampler/
František
od Frantisek.Pudil
14 pro 2018, 09:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF P3 2018/9 Počet členů předsednictva (rozprava)

No nevím,.. Už sudý počet bude sice zajímavý experiment, ale často mají lidé problém se domluvit i v lichém počtu. Já jsem pro 5 osob. Nebo předseda s právem volit za dva.
od Frantisek.Pudil
14 pro 2018, 10:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF P3 2018/8 Volba místního předsednictva [jednání]

Napadlo mne, že by všichni kandidáti do nového předsednictva tady nastínili v několika bodech, čím hodlají přispět ke stmelení MS, když budou zvoleni.
F.Pudil
od Frantisek.Pudil
14 pro 2018, 21:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF P3 2018/8 Volba místního předsednictva [jednání]

Jak to vnímám já, měl by se v první řadě nastavit nějaký řád do schůzí MS a i zápisy by se měly vést trochu systematičtěji. Až se vrátím zítra do ČR nacpu svou představu do počítače... Tím nijak nechci schazovat dosavadní praktiky. Jen bych rád abychom se posunuli trochu dál.
od Frantisek.Pudil
08 úno 2019, 20:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Františka Doseděla do RV

Také si myslím, že František Doseděl je na práci v RV ten správný člověk. Má zkušenosti, vzdělání, nadhled a úžasný lidský přístup. Nominaci podporuji a držím palce!
František Pudil
od Frantisek.Pudil
11 úno 2019, 11:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No tak já myslím, že jsme všichni udělali pro propagaci Františka Doseďěla maximum. Jeden by řekl, že jsme ale trochu odbočili od původního účelu vlákna. K házení hrachu na zeď ve věci FB versus Fórum slouží už léta jiné vlákno. Tady to (podle mne) nemá valné ceny o tom diskutovat. Ono to ostatně ne...
od Frantisek.Pudil
12 úno 2019, 00:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Františku nebuď smutné, do tého Revolučního Výboru tě možná vemó příště. Teda esli ti to zas někdo nepo...e. :-)
od Frantisek.Pudil
12 úno 2019, 10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veřejný zájem

Ptát se pokaždé veřejnosti je asi nešikovné. Poptávka po potřebách obyvatel Prahy 3 se může shromažďovat průběžně. Ale v momentě, kdy je v nabídce konkrétní prostor, mělo by být předem jasno, zda by obyvatelé té konkrétní oblasti preferovali raději lékárnu nebo erotický salon. Z toho pohledu se mi l...