Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od Aneta.Heidlova
24 čer 2018, 23:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: František Pudil

Ahoj Františku, děkuji za Tvé představení se. Pokud se nemýlím, jsi z Prahy 3, že? Fotky, které jsi pořídil na zahájení, jsou vážně super! Moc Ti za ně děkuji. :) Mohla bych Tě poprosit o nahrání Tvé fotky do Tvého profilu zde na fóru? Je to pro to, aby každý, kdo Ti bude odepisovat věděl, komu vůbe...
od Jiri.Svrcek
08 úno 2019, 14:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Františka Doseděla do RV

Ahoj rezignovat se nechystám, spíše naopak. Již jsem se na radnici zabydlel a rozjel několik dalších věcí, ať už se jedná o nová stromořadí v ulicích, Nákladové Nádraží Žižkov a jednání s developery, nějaké projekty ohledně sportu a škol, chystám změny dotací a jejich kritérií atd. I tématu plýtvání...
od Frantisek.Dosedel
08 úno 2019, 12:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Filipe, děkuji za otázky a dovolím si (bohužel už méně stručně) odpovědět. 1) Proč jsem nemluvil o tom co Tě zajímá - nevyšel čas, jak jsem na konci příspěvku řekl a odpověď alespoň na část Tvých otázek lze najít na fóru. Každopádně mohl si se kdykoliv zeptat konkrétních lidí, na jejich motivac...
od Frantisek.Dosedel
07 úno 2019, 02:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Filipe, rád bych Ti poděkoval za Tvé vyjádření. Tvůj názor respektuji, i když se v některých věcech delší dobu nepotkáváme. Vítám možnost si alespoň část z těchto neshod vyjasnit. Oba dva vnímáme přijímání nových členů jako citlivé téma. Piráti jsou úspěšnou stranou a tak lákají i osoby, které ...
od Jan.Bartko
08 úno 2019, 18:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Františka rozhodně podporuji - o sobě si myslím, že jsem racionální a objektivní člověk, a téměř kdykoli s ním mluvím, tak si uvědomím, že existuje ještě racionálnější a objektivnější člověk. Má znalosti, nadhled i schopnost moderovat tam, kde by si ostatní nejraději vjeli do vlasů. A taky má perfek...
od Bohdana.Hola
08 úno 2019, 22:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je nam treba vice takovych moudrych a spravedlivych Frantisku Dosedelu s prehledem, nadhledem a humorem! Asi je nam takych treba i v nasem piratskem RV. Ale stejne bych byla moc rada, kdyby ani tam nahore v RV nezapomnel na nase MS Praha 3 a obcas se na nas prisel podivat a neco nam sem tam pomohl s...
od Bohdana.Hola
14 úno 2019, 22:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nominace Jany Belecové do RV

Rád bych do RV nominoval Janu Belecovou, členku MS Praha 3 a neúnavnou bojovnici. Je málo lidí, kteří dokážou opravdu bojovat za svoji pravdu, Jana je jedním z nich. Je příznivcem většího otevírání strany a nelpění na historických zásluhách, což se konkrétně v případě našeho MS ukázalo jako velice ...