Nalezeno 34 výsledků hledání

Zpět

od Jaroslav.Takac
24 pro 2017, 15:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Představení - Jaroslav Takáč

Dobrý den. Jmenuji se Jaroslav Takáč a je mi 39let. K tomu, co mě k Vám přivádí a proč jsem se rozhodl spojit se s Piráty.... O politiku se zajímám asi už od prvních voleb, ve kterých jsem mohl jít odevzdat svůj hlas. Ať byl v politice u kormidla Petr či Pavel (kterákoli z tradičních stran), nikdy m...
od Jaroslav.Takac
25 pro 2017, 23:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MS KM 03/2017 Schůze Pirátů 28.12.2017

Dobrý den.

Chci se Vás zeptat, v kolik hodin schůze v Kroměříži 28.12.2017 začíná. V pozvánce není uvedena hodina.

Děkuji za info.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jaroslav Takáč
od Jaroslav.Takac
05 úno 2018, 11:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zlínské PiCe

Dovolte, abych se vyjádřil také ke zřízení PiCe ve Zlíně, stejně tak i k výše probíhající debatě, mezi Petrem Tkadlecem a Radkem Strouhalem. Můj názor je ten, že Piráti zaplacením prostor v centru Zlína, pro pár užších zájmových skupin, nebo pro vylepení nějakých bannerů do oken těchto prostor, rozh...
od Jaroslav.Takac
05 úno 2018, 15:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zlínské PiCe

Předem bych zde rád uvedl, že rozhodně nejsem proti PiCe, protože je to dobrý projekt, jak se již ukázalo v jiných krajích. Ale naprosto souhlasím s Yvet, že nepotřebujeme za každou cenu a hned vyřešit ''jakýmsi'' způsobem nějaký úkol. Vůbec se nebráním tomu, aby PiCe ve Zlíně vzniklo. Navíc bych by...
od Jaroslav.Takac
09 úno 2018, 14:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Anketa: Východiska k referendu

Jen pro pořádek - s obecními referendy souhlasím, šťourám jen do ústavních. EDIT: Ještě bych asi zkousl kombinaci "Účast nejméně 50% a výsledek nejméně 65% pro" - tam se dá očekávat, že i kdyby přišla i ta druhá půlka, tak už se výsledek nezmění o tolik (že by se to zvrhlo o víc jak 600 000 hlasů n...
od Jaroslav.Takac
12 úno 2018, 13:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Dne 12.2.2018 jsem zahájil prostřednictvím emailu: [email protected].eu, jednání s Českým Červeným křížem. Jednání se týká možného pronájmu dětského dopravního hřiště v Kroměříži, které ČČK Kroměříž provozuje a spravuje. Pronájem plánujeme s naší MO v rámci světového týdne bezpečnosti na silnicíc...
od Jaroslav.Takac
01 dub 2018, 16:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZLK 15/2018 Krajský volební štáb /nominace/

Děkuji Hance, i našenu MS Kroměříž za nominaci, kterou tímto přijímám.
od Jaroslav.Takac
16 dub 2018, 12:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lenka Šlosárová

Ahoj Lenko. Jak již psal Luboš, nebo Yvet, rádi tě blíže poznáme osobně. Nejlepší startovací můstek se Ti nabízí tento pátek 20.4., kdy v Kroměříži od 17:00 proběhne krajská schůze v restauraci Myslivna. http://www.restauracemyslivna.cz/ Vzhledem k nadcházejícím komunálním volbám, mám na tebe dotaz,...
od Jaroslav.Takac
27 dub 2018, 14:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: /rozprava/ KF+VŠ ZlK 1/2018 Termíny a rozpočet pro KV 2018

Můj návrh: Ad 1) jasno by mělo být do konce května termín navrhuji 31.5.2018 - kdo nepotvrdí, nemůže s Piráty dál počítat (potvrzení formou založení samostatného vlákna s plánem kandidatury) Ad 2) zahájit nejpozději 25.6.2018 a ukončit maximálně 6.7.2018 volby budou nejspíš 5.-6.10.2018 Ad 3) peníz...
od Jaroslav.Takac
28 dub 2018, 20:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: /rozprava/ KF ZlK 20/2018 Komunální volby 2018 v ZlK - akutně

Ahoj všem, pokud bude zájem, o nižší cenu za triko + širší výběr za velkoobchodní ceny můžu srovnat, popřípadě si vyžádat tabulky s ceníky ty přeposlat předsednictvu, což mi přijde nejjednodušší. jedna se o: https://www.bauinvest.cz/ zde je dle množství možno dojednat i individuální ceny https://ww...