Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od Pavel.Hajek
19 dub 2018, 08:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MS Praha 10 1/2018 Primárky 9. - 15. místo (2. kolo)

Soubor 2018-04-19 začíná posloupností 10 11 10 01.. Z 2. dvojice vyhrává opět kandidát A. Pirátská kandidátka na Praze 10 má nyní tuto podobu (nově umístění kandidáti jsou tučně): 1. místo - Jana Komrsková 2. místo - Pavel Hájek 3. místo - Olga Richterová 4. místo - Petr Beneš 5. místo - Jiří Komrsk...
od Barbora.Hruzova
20 dub 2018, 12:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: První tři dny nemoci by se mohly opět proplácet. Naroste počet neschopenek? .

Nevím, jak je to u lidí s "nízkými příjmy" - já sama mám plat podprůměrný i na celorepublikový průměr, natož na pražský - ale když jsem nemocná, beru si dovolenou, protože já si nemůžu dovolit mít neschopenku. Na vyléčení nachlazení mi opravdu stačí ty tři dny. Pak mi samozřejmě třeba ta "dovolená n...
od Robert.Magni
26 kvě 2018, 13:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: metropolitní plán a rozvoj prahy

Topka pořádá v Domovině setkání s občany s IPRem: Boháčem, Hlaváčkem a co Piráti. Buď nemáme co říci nebo si snad taky pozvem IPR?, nebo máme jinou ideu jak Prahu ošetřovat a rozvíjet, než za bakšiš developerů ,s kterou chceme lidi oslovit? Více tady https://www.facebook.com/events/1997339813641076...
od Honza.Hora
09 zář 2018, 00:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Usnesení ke zdanění restitucí

V posledních pár dnech se usilovně řešili restituce. Následující usnesení nenavrhuji proto, že bych se chtěl podvolit mediálnímu tlaku nebo podbízet voličům, ale protože jsem dospěl k názoru, že bychom měli být v otázce restitucí názorově čitelnější. Na konci je offtopic komentář, který jde do větší...
od Karel.Nejedlik
10 zář 2018, 09:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Alternativní usnesení ke zdanění restitucí

Musíme to nutně "odsoudit"? Co tak něco smírnějšího třeba "nesouhlasíme" nebo "nejsme spokojeni" se způsobem provedení?
od karabinm
17 říj 2018, 20:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Porusovani povolebni strategie

Já tady napíšu svůj, snad alespoň trošku ucelený názor, snad i oproštěný od většiny emocí, protože je v tomto případě nepovažuji za správné i když pochopitelné. Předem upozorňuji, že se ten příspěvek nebude týkat debat o tom co by mělo být zakotveno v "pirátské legislativě", ale jen tohoto konkrétní...
od Ladislav.Koubek
29 lis 2018, 03:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 49/2018 Nominace KS Praha pro volby do Europarlamentu

Ahoj! Rád bych vás tímto požádal o podporu mé kandidatury pro primární volby na čelní místa pirátské kandidátky do Evropského parlamentu (EP). Nejprve mi dovolte se představit a následně uvést, jakým způsobem chci hájit zájmy Pirátů a České republiky v EP. Jmenuji se Láďa Koubek, je mi 39 let. Jsem ...
od Olga.Richterova
25 led 2019, 15:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zápisy ze schůzek resortního soc. týmu - od r. 2019

Vlákno pro vkládání zápisů z jednání resortního týmu Práce a soc. věci. Už 12.1. se konal první z cyklu Pirateconů a byl zaměřen na praktické zkušenosti se zaváděním sociálního bydlení. Ač byl původně zamýšlen jako workshop pro nové zastupitele, ukázalo se, že zájem má mnohem širší publikum. Obecnou...