Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od Zuzana.Ujhelyiova
24 led 2018, 01:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zuzana Ujhelyiová

Ahoj všichni, Jmenuji se Zuzana Ujhelyiová, je mi 34 let a ráda bych se k vám přidala i formálně. Politiku jsem začala vnímat v době televizních debat Oty Černého. Neděli, co neděli se na to celá naše rodina dívala a mě tam tehdy neuvěřitelně rozčiloval Václav Klaus. Ptala jsem se tedy rodičů, kdo j...
od Zuzana.Ujhelyiova
01 bře 2018, 23:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zuzana Ujhelyiová

Kandidovat v roce 2006 za ČSSD, rok po Czechteku, to chtělo odvahu. :) Ale grilování proběhlo ve čtvrtek v PiCe a věřím, že úspěšně, tak vítej na palubě. Oficiálně ještě na palubě nejsem... snažím si to nebrat osobně a doufám, že to byla jen administrativní chyba :lol: . Ta kandidatura, to už byl s...
od Zuzana.Ujhelyiova
01 bře 2018, 23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zuzana Ujhelyiová

Ahoj Zuzko, děkuji za Tvé představení. :) Je dobře, že Ti čas otevřel oči a Ty jsi se přidala na stranu dobra. :D Chyby děláme všichni, hlavně když nás "zaslepí" rozčílení z jednoho nebo více politiků. Člověk by se neměl nechat unášet pocity a zachovat si chladnou hlavu, pak se rozhoduje lépe. ;) A...
od Zuzana.Ujhelyiova
01 kvě 2018, 10:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Na pana Rumla mám od sympatizantů negativní reakce. Proto jsem ráda, že se to otevřelo. Díky
od Zuzana.Ujhelyiova
02 kvě 2018, 10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Na FB chat strany napsalo dost našich voličů (nejsou to žádné fake účty), že je ta nominace dost zklamala. Nevíte, jakou jsem jim udělal radost, když jsem jim dal naději, že to ještě není definitivní. Na tom samém místě jsem nezaznamenal ANI JEDEN ohlas, který by nás za to chválil. Jestli jsem něko...
od Zuzana.Ujhelyiova
15 kvě 2018, 06:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF P11 1/2018 Primárky do zastupitelstva MČ Prahy 11 (rozprava)

Pirátky a Piráti, tímto se hlásím se do volby na 2. a 3. místo kandidátky. Pirátkou jsem oficiálně od března 2018, první moje zapojení bylo v rámci kampaně do sněmovních voleb 2017, nicméně sympatizantem a podporovatel jsem již delší dobu. V současné době se věnuji práci na programu MČ Praha 11. Mou...
od Zuzana.Ujhelyiova
26 kvě 2018, 22:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 50. - 65. místo (rozprava)

Ahoj,

hlásím se tímto na "chvost" kandidátky.
Primárně jsem aktivní na Praze 11.

Něco málo o mě zde: https://wiki.pirati.cz/lide/zuzana.ujhelyiova
Kandidátská řeč ve vztahu k P11 zde: viewtopic.php?f=949&t=41413#p560560