Nalezeno 17 výsledků hledání

Zpět

od Michal.Jokes
17 led 2018, 15:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přípravný výbor MS Praha 11

Prostor pro zápisy ze schůzek a vše možné Pirátů z Prahy 11
od Ladislav.Kos
23 led 2018, 23:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přípravný výbor MS Praha 11

Příští schůzka P11 se bude konat 29.1. 2018 od 19h v restauraci U Bouzků, Matúškova 831/1, Praha 11, https://www.facebook.com/events/187948001949918/
od Jiri.Koudelka
03 úno 2018, 23:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Volba lídra na MHMP 2018 (rozprava)

Vím, že se Olga k primátorování nechystá, ale s ní jako s leadrem bychom měli dle mého nejlepší výsledek. Olga je naše poslankyně a řekl bych, že na tom nikdo nic měnit nechce. Takže by to k našim voličům nebylo fér (jako kdysi Tůma s TOPkou). Potřebujeme jako lídra člověka, kterej se chce stát pri...
od Ladislav.Kos
10 bře 2018, 19:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 8/2018 Primárky 11. - 25. místo (rozprava)

Ahoj, mám zájem kandidovat za Piráty do magistrátu hl. m. Prahy na 11. - 25. místě kandidátky. Zájem o dění v MČ Praha 11 a v hl. m. Praze mě přivedl mezi Piráty. Dlouhodobě nejsem spokojen s nekoncepčním řízením hl.m. Prahy, se všemi skandály, předraženými investicemi, politickými trafikami a netra...
od Vit.Simral
07 bře 2018, 21:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Pha 11/2018 Senátní volby (rozprava)

Lukáš Wagenknecht se hlásí do primárek: Vážené Pirátky, vážení Piráti, jmenuji se Lukáš Wagenknecht a chtěl bych Vás požádat o podporu do senátních voleb v senátním obvodu 23 (Praha 8, Praha 18, Praha - Březiněves, Praha – Čakovice, Praha – Ďáblice, Praha – Dolní Chabry). Přes 15 let se věnuji audit...
od Petr.Daubner
01 kvě 2018, 13:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Budu rozhodne hlasovat pro vyskrtnuti Jana Rumla z kandidatky. Pro me je Jan Ruml zosobnenim toho nejhorsiho, co se tu delo v 90. letech, kdy byl ministrem vnitra za ODS. Pak byl clenem US-DEU, Zelenych a ted chce kandidovat za Piraty? Na plzenska prava se dostal velmi nestandardne. A na grilovani v...
od Filip.Mezera
01 kvě 2018, 19:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jen poznámka - tohle se bude velmi zle vysvětlovat, pokud se toho naši odpůrci chytí. Chápu, že se pan Ruml nemusí líbit každému, ale v podstatě zopakovat volbu, protože nedopadla podle mých představ, je faul na demokracii.
od Tomas.Pastircak
02 kvě 2018, 10:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak to asi málo čteš forum, nebo ti ten důvod, že Ruml negativně ovlivní výsledky voleb všude kde kandidujeme, nepřijde dostatečně závažný a konkrétní? Výrok se nestává platným tím, že je vyřčen. Výmluvné taky je, že na výzvu Václava k sázce/kompenzaci nikdo z Plzeňského kraje nepřistoupil. ... A t...
od Roman.Kucera
01 kvě 2018, 22:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já už jsem toho napsal hodně, nechci zbytečně přilévat oleje do ohně a opakovat to. Jen přidám něco, co jsem ještě nenapsal. Na FB chat strany napsalo dost našich voličů (nejsou to žádné fake účty), že je ta nominace dost zklamala. Nevíte, jakou jsem jim udělal radost, když jsem jim dal naději, že t...
od Martin.Kakona
02 kvě 2018, 10:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dobry den, zasadni problem teto diskuse vidim v tom, ze mladsi Pirati pana Rumla neznaji. Starsi zase nemaji cas sepsat, co zazili v dobe, kdy delal aktivne politiku (to je i muj pripad, neni to jednoduche, je to prace pro historiky a ta se musi delat poctive = zabere to velmi mnoho casu, navic hodn...