Nalezeno 12 výsledků hledání

Zpět

od Zdenek.Zak
25 bře 2018, 13:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdeněk Žák

Dobrý den, ahoj, rád bych se stal členem Pirátské strany. Ke vstupu mě vede nespokojenost s aktuální politickou situací. Zjistil jsem, že sdílením nebo lajkováním na FB moc politiku nezměním, je čas zkusit aktivně pracovat. Byl jsem se párkrát podívat na vaší schůzi a líbí se mi otevřenost a transpa...
od Zdenek.Zak
27 bře 2018, 20:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 8/2018 Primární volby - představení kandidátů

Dobrý den, ahoj. Nevím jestli to není není velká troufalost, psát součastně přihlášku člena strany a navíc se ucházet o kandidatůru pro volby. Nicméně jak jsem psal, rád bych se aktivně na politice podílel. A komunální úroveň je určitě dobrý start pro získávání politických zkušeností. Jmenuji se Zde...
od Zdenek.Zak
07 dub 2018, 07:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Demonstrace 9. 4.

Já se tam po práci taky chystám. Pokud by byl k dispozici nějaký pirátský transparent nebo vlajka, budu rád. Můžu je vyzvednout v Picolu a pak vrátit jestli tam někdo bude.
od Zdenek.Zak
13 dub 2018, 21:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 8/2018 Primární volby - dovolba sedmého místa čela

Díky za nominaci. Pokud strana usoudí, že mě potřebuje, jdu do toho. Jestli to bude sedmé nebo osmé místo je mi jedno. Pokusím se být přesvědčivější.
od Zdenek.Zak
25 kvě 2018, 15:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Picolo - vybavení

Jako oslavu členství zařídím to nářadí, lékárničku, příbory ;)
od Zdenek.Zak
03 čer 2018, 08:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 8/2018 Primární volby - volba devátého a dalších míst

Upozornění na vlákno od Miloše - tahák pro volby.

viewtopic.php?f=80&p=563785#p563785

Jestli to chápu dobře, nutné je volit lídra a čelo kandidátky. Zbytek lze nominovat usnesením. Byl bych pro. Spíš bych se rád pobavil o tom, jestli jsme schopni dodat další jména.
od Zdenek.Zak
02 čer 2018, 09:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Olk 10/2018 Volba předsedy KS OLK

Nominuji Zdeňka Žáka. Myslím, že je to zkušený podnikatel s dostatečnou rozvážností a s podporou ostatních by svoji funkci zvládal minimálně obstojně. No konečně, už víc jak týden ve straně a ještě žádná funkce :-) Ale vážně. Děkuji Miloši za nominaci, ale myslím, že předsedou KS by měl být někdo s...
od Zdenek.Zak
04 čer 2018, 21:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF Olk 10/2018 Volba předsedy KS OLK

Nominaci nepřijímám. Aktuálně nejsem dostatečně seznámený s vnitřním chodem a procesy strany abych mohl mohl takovou funkci kvalitně zastávat.
Podporují na tuto pozici Jana Bednaříka, pokud bude kandidovat.
od Zdenek.Zak
17 čer 2018, 08:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 17/2018 Rezignace na funkci 1. místopředsedy

Mohu dotaz? Proč při rezignaci předsedy KS na jeho místo nepostupuje 1. místopředseda? Je rozdíl MS a KS? Nebo předseda je v jiném režimu než místopředsedové?
od Zdenek.Zak
01 črc 2018, 08:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 18/2018 Dovolba 2. místopředsedy MS

Děkuji Jakubovi za nominaci a potvrzují její přijetí ze schůze MS Olomouc. Tady je moje představení v přihlášce za člena a při primárních volbách do zastupitelstva . Nadšení pro politiku mě neopustilo, a jsem rád, že jsem se rozhodl pro Piráty. Funkci 2. místopředsedy beru jako možnost získat další ...