Nalezeno 44 výsledků hledání

Zpět

od Vlastimil.Bednarik
22 bře 2018, 11:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články z Olomoucka

1. Vznik nové strany Mgr. Runtáka - trochu i o kandidátech - už přislíbila paní Plíhalová https://olomouc.idnes.cz/olomouc-komunalni-volby-robert-runtak-nova-strana-spolecne-pl2-/olomouc-zpravy.aspx?c=A180320_390512_olomouc-zpravy_stk rozhovor s Mgr. Runtákem o vizích rozvoje Olomouce https://olomo...
od Jakub.Knapek
25 bře 2018, 11:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: SEFO

Martin.Smida píše:
25 bře 2018, 10:11
ne fakt, tramvaje ať řídí tramvajáci, léčí lékaři a budovy navrhují architekti a urbanisti.
Souhlas, ale v prostoru kolem těch budov budou žít a chodit obyvatelé Olomouce, a ti musí mít právo se k tomu vyjádřit.
od Jan.Bednarik
28 bře 2018, 14:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: SEFO

Hlavní problém té budovy je nepochopení ze strany veřejnosti. Z těch názorů kritiků vyplývá jedna věc - jediné, co by se jim možná líbilo, je ultra retro budova v historickém stylu, o které nikdo nebude vědět, že tam nestojí už sto let. Ale co když tohle není možnost? Co když takovou budovu neumíme ...
od Honza.Dvorak
31 bře 2018, 21:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Náměty pro mediální odbor

Tento návrh se netýká přímo Olomouce ale celého kraje. Navrhuji přejmenovat FB profil ze současného Česká pirátská strana - Olomoucký kraj na kratší název Piráti Olomoucký kraj. Důvod kratší název lépe zapamatovatelný a sjednocení s ostatními komunikačními kanály kraje.
od Honza.Dvorak
17 kvě 2018, 19:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 14/2018 Členská schůze 17.5.2018

Schůze MS Olomouc, 17.5.2018, Pirátské centrum Picolo, 8.května 5, Olomouc Přítomni: Jan Bednařík, Vlastimil Bednařík, Miloš Zmeškal, Hynek Melichar, Vítězlav Řepka, Antonín Štěpán, Viktor Tichák, Daniel Halamíček, Vojtěch Pikal, Petr Bartoň Hosté: Nela Chudová, Mia Řehová, Jana Skopalíková, Michal...
od Honza.Dvorak
18 kvě 2018, 11:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF Olk-Ol 8/2018 Primární volby - volba osmého a dalších míst

Nakonec jsem se rozhodl změnit původní názor a rozhodl jsem se rovněž kandidovat. Tento příspěvek berte prosím i jako moji kandidátskou řeč. Před pár dny byla podepsána koaliční dohoda mezi Piráty a Starosty, na které jsem se spolupodílel jako člen vyjednávacího týmu a po jejím podpisu jsem stal čle...
od Petr.Kapounek
01 kvě 2018, 11:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Kdyby navrhovali Kalouska, Klause a pod, tak pochopím to pozdvižení. Já si třeba myslím, že Ruml byl jedním z hrstky rozumných politiků 90 let. Ty ostatní ani neznám jménem. Chápu, že to ostatní mohou vidět jinak. Ale nevidím to jako natolik problematické jméno (extremista? korupčník?), že by to byl...
od Jan.Ruml
01 kvě 2018, 18:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Vážené Pirátky, vážení Piráti, celým svým životem jsem směřoval a směřuji k obhajobě svobody, demokracie, lidských práv, lidské důstojnosti a otevřené a transparentní společnosti. Pokud tyto hodnoty vyznává program Pirátu, jako svého času i jiné politické strany, v nichž jsem působil, berte to prosí...
od Jakub.Burget
28 kvě 2018, 15:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ukončení členství Jakuba Burgeta

Vážené předsednictvo Krajského sdružení Olomouckého kraje, tímto oznamuji ukončení mého členství v České pirátské straně. Členem jsem byl někdy od roku 2013 a byl jsem jím rád. Důvody ukončení mého členství jsou čistě profesní, neboť jsem byl povolán do služebního poměru jako voják z povolání. Armád...
od Martin.Smida
23 kvě 2018, 09:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: akce, kde bychom se měli ukázat

pravděpodobně už to řeší Raďa Vojtek, nicméně 23. června jsme pozvání na tradiční turnaj politických frakcí v malé kopané v Bystročicích.
Pořádají Mladí konzervativci, krom těchle ódeesáků obvykle hrávají i týmy ČSSD a KDU-ČSL.
IMHO pěkná příležitost na teambuilding :-)