Nalezeno 18 výsledků hledání

Zpět

od B_Pat
02 kvě 2018, 22:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 7/2018 Senát - obvod 8 Rokycansko

Demokracie znamená diskusi. Ale ze všech těch přečtených stránek mám akorát dojem, že ti, co se o problematiku zajímají, už jsou rozhodnuti (nebo je jim to jedno). Jen se vše stále opakuje a občas to utíká do jiných témat. JR má určitě svá pro i proti - jako každý. Byl legálně zvolen zvolen KF PlK, ...
od B_Pat
05 kvě 2018, 15:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2% z daní pro neziskovky

Co se týče jakéhokoliv rozdělování financí ve státě, je potřeba mít neustále na paměti, že bez jednoduchých a snadno kontrolovatelných mechanismů to nebude fungovat. Podle mě je potřeba se nejprve soustředit na to, aby stát (ministerstva, resp.úředníci) fungoval podle jasných pravidel, odborně a sna...
od B_Pat
13 kvě 2018, 20:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Anketa - Omezit nečleny v diskuzích na foru?

Dokud můžou trollové pindat jak chtějí,necítí takovou potřebu stát se členy.Takže je nech pindat,vylil bys dítě i s vaničkou ! Souhlas, ale současně by mohlo být zajištěno, že nebudou mít stejná uživatelská práva jako ti, kteří se registrují a případně i ztotožní. Takže by to třeba vypadalo takto: ...
od B_Pat
24 kvě 2018, 13:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tomáš Vymazal - těžba kryptoměn za náklady státu

Celá kauza je - snad, oproti jiným - natolik úsměvná, že se tím nadále snad žádná "normální" média nebudou zabývat. Co mě osobně velice trápí, je ale nepirátský přístup, lhaní, slovíčkaření. To není ani tak na nějaká silová vyjádření směrem ven (možná, že když se to teď už nechá vyhnít, bude to mít ...
od B_Pat
24 kvě 2018, 14:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pokud je někdo rozhodnut topit elektřinou (a nedá si to vymluvit), tak pak už asi nesejde na tom, jestli použije přímotop anebo těžírnu kryptoměny se stejnou spotřebou. Pravda, sympatičtější by bylo, kdyby nešlo o těžírnu, ale o zařízení k vědeckým výpočtům, ovšem to nařídit nelze. Jasný, to souhla...
od B_Pat
24 kvě 2018, 20:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ivanovo vyjádření je zde: https://www.novinky.cz/domaci/473017-piratsky-poslanec-si-ve-sluzebnim-byte-pritapel-tezbou-kryptomeny.html Jen pozor na toto, aby se to zase nějak špatně neotočilo: „Již tenkrát argumentoval i tím, že mu také byla zima, což na věci z našeho pohledu nic neměnilo. Patrně by...
od B_Pat
24 kvě 2018, 21:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jihomoravská dvojka na kandidátce ale zároveň přiznala, že v prosinci dlužila za elektřinu přes 22 tisíc korun Vám se nikdy nestalo, že jste zaplatil fakturu pár dní po splatnosti? To není můj komentář, je to je upozornění na článek, který vyšel minulý týden a na možnou dezinterpretaci v případě ne...
od B_Pat
25 kvě 2018, 10:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neznám přesné podmínky toho, co a v jakém rozsahu hradí veřejné rozpočty poslancům ohledně zajištění ubytování v Praze, ale není přeci nutné jim platit i energie. TAKŽE - pokud se chceme dostat mediálně zpátky z okraje propasti s názvem "Jsme jako oni", můžeme navrhnout nějakou úpravu, díky které by...
od B_Pat
21 čer 2018, 18:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zajištění interní komunikační platformy

Kdyby takto k věci a s konkrétním návrhem byla byť jen setina obsahu Fóra, jako byl příspěvek od Markéty, asi by se vyřešilo a udělalo hodně věcí. Ne jen řešit teorie a ztrácet čas nesmyslnými debatami mimo téma. Za tu dobu, co Fórum sleduju (o hodně déle, než jsem registrován) pořád přemýšlím o to...
od B_Pat
13 črc 2018, 10:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Postoj Pirátů k zákazu plastů

Předcházení vzniku odpadů, omezení plastů a ochrana moří je samozřejmě celosvětově jeden z největších problémů současnosti a jakákoli snaha o řešení je vítána. Ale... - Je výroba např. dřevěných příborů ekologičtější, než těch plastových? Podle mě to bude na zdroje určitě náročnější a v důsledku si ...