Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od Jan.Hora
11 úno 2019, 17:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozprava o schvalování koaliční smlouvy 7.2.2019

Ahoj, slíbili jsme vám vyjádření za celé PKS k vaší koaliční smlouvě. Situace na P11 byla od samého začátku komplikovaná. Po celou dobu jste však informovali o průběhu vyjednávání všechny členy KF, sbírali jste zpětnou vazbu, konzultovali jste své jednotlivé kroky. Přesvědčili jste nás, že jste vyje...
od Jan.Mejsnar
11 úno 2019, 13:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ke koaliční smlouvě a jejímu vyjednávání (strategii, postupu, rychlosti, počtu uvolněných, našim personáliím, jejich personáliím) mohu mít (měl jsem, mám) spousty připomínek. Celkově je třeba ale říci, že koaliční smlouva je dobrá včetně seznamu programových priorit a bezpečnostních pojistek. Budu h...
od Zuzana.Ujhelyiova
10 úno 2019, 13:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tím, že hlasuji pro smlouvu neříkám, že souhlasím s historií koaličních partnerů, neříkám, že jsou to všichni skvělí lidé, se ktrerými bych šla na pivo. Říkám, že smlouva je v dané chvíli vyjednaná pro Piráty dobře a bezpečně. Říkám tím, že stojím za prací, která v tom je. Nikdo netvrdí, že to bude ...
od Martin.Duska
07 úno 2019, 22:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozprava o schvalování koaliční smlouvy 7.2.2019

Vážené forum, zahajuji rozpravu o schvalovaní koaliční smlouvy.

Rozprava bude trvat 4 dny (tedy do pondělí večer). Poté bude zahájeno hlasování.
od Milan.Minarik
08 úno 2019, 14:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážení jihoměstští Piráti a Pirátky, od začátku vyjednávání o koalici jsem se jednotlivých setkání s potencionálními koaličními partnery účastnil jako zapisovatel a byl jsem tak spíš pasivním přihlížejícím. Díky tomu jsem si zachoval jistou nestrannost a vždy jsem tak i referoval o průběhu a výsledc...
od Lada.Peksova
09 úno 2019, 18:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vzhledem k tomu, jak jsem musela na skoro tři měsíce utlumit všechny aktivity pro Piráty na P11, tak myslím mohu dát ještě jeden náhled na průběh vyjednávání a na výsledný návrh. Poslední setkání před mým "výpadkem" byly volby. Pamatuji se, jak jsme ještě doufali, že se SPD těsně nedostane, čímž byc...