Nalezeno 20 výsledků hledání

Zpět

od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 07:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

O ničem nevím. Doufám,že to není ten pablb,co masturbuje na na přeškrtlou fotku Putina ? :D Dobrý den, Roberte, to co píšete, rozhodně nedělám. :-) Novináře, kteří o mne píší jako o "protiruském aktivistovi" pravidelně upozorňuji, že se mýlí (naposledy včera, jednalo se o iDnes.cz, ciz první a druh...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak fajn 1) Co si představujete pod pojmem racionální drogová politika ? 2) Jaké vidíte řešení předluženosti občanů ČR ? 3) Jaký máte názor na životní minimum ? A když budete nucen hlasovat o něčem,kde TOP09 a Piráti budou mít opačné názory,ke komu budete loajální ? Děkuji, Roberte, za věcné dotazy...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 18:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A pardon ještě odpověď na poslední otázku: "A když budete nucen hlasovat o něčem,kde TOP09 a Piráti budou mít opačné názory,ke komu budete loajální?" Jsem zvyklý se řídit vlastním svědomím a vědomím a to hodlám dělat i v Senátu. Mimochodem, v roce 2012 jsem na znamení nesouhlasu s konkrétními vyjádř...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 18:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážený pane Uhlíři, snažil jsem se o vás něco najít a dozvědět, protože mediální dojem z vás nemám dobrý, ale dojem mi nestačí. Odpor proti Putinovi nebo dříve proti vládnoucím poměrům na Praze 10 je mi vcelku sympatický. Ale spoustu věcí nechápu. Nechápu, proč jste vstoupil do TOP 09, když jste pa...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 18:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Životní minimum je terminus technicus. Od životního minima se odvozuje plno dalších věcí. Je podle vás jeho výška dostatečná a je nastaveno správně ? Jsem zvyklý se řídit vlastním svědomím a vědomím a to hodlám dělat i v Senátu. Tohle je problém. Na hlasování podle svědomí senátorů už jsme v minulo...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 18:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Životní minimum je terminus technicus. Od životního minima se odvozuje plno dalších věcí. Je podle vás jeho výška dostatečná a je nastaveno správně ? Vím, co znamená termín životní minimum. Děkuji za konkretizaci otázky. Přiznám se, že na tuto věc se v tuto chvíli necítím být dostatečně kvalifikova...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 19:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF 03/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany - Podpora/koalice - Martin Uhlíř

Vážení členové Pirátské strany, dovolte mi prosím, abych tímto oficiálně požádal o Vaši podporu mé senátní kandidatury v obvodu č. 8. Mám vystudovanou Provozně ekonomickou fakultu ČZU (2000 - titul Ing.), v letech 2008-10 jsem to na stejné škole doplnil MBA studii (pro závěrečnou 100 str. práci v AJ...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 19:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

P.S. Ještě k tématu, proč se chystám kandidovat na oblasti Rokycanska a Plzně Sever, ačkoliv v té oblasti nebydlím. - jsem rodilý Západočech (narodil jsme se 9.2.1976 v Karlových Varech) - v květnu 1945 vjel s armádou gen. Pattona a v amerivké uniformě do Plzně můj strýc Vojtěch Kozel (více zde: htt...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 19:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

- Správně to má znít nezávislý kandidát nominovaný TOP 09, děkuji za upřesnění. Ale pokud by došlo ke koalici (s čímž by TOP09 neměla problém), znělo by to kandidát "nominovaný TOP 09, LES a Pirátskou stranou" :) - ten článek na extra.cz byl vypuštěn nedlouho poté, co jsem kritizoval vedení radnice...
od Martin.Uhlir
15 čer 2018, 20:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tady na Rokycansku TOP09 nezískala ani 4% . Jasně,že se nebrání ničemu. Nemají co ztratit. O nic jim nejde. Naopak jejich podpora je spíš oním ,,Polibkem smrti,, který jsem zmínil na facebooku. Proč máme jít do toho ? Co tím získáme ? Domnívám se, že senátní volby jsou spíše o lidech než o politick...