Nalezeno 21 výsledků hledání

Zpět

od Ivo.Vlasaty
15 čer 2018, 19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 01/2018 Senátní volby, obvod č. 8, Rokycany

Dobrá, Martine vystoupení v roce 2012 na protest proti KONKRÉTNÍM slovům a činům tehdejšího místopředsedy Miroslava Kalouska Zhlédnul jsem Hyde Park z té doby. Nepůsobil na mě úplně nejlíp, ale zásadovost a odvahu cením. do Senátu kandiduji jako nezávislý kandidát, podporu demokratických stran však ...
od Robert.Magni
15 čer 2018, 13:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kdo bez vědomí KF rozhodl,že nechceme kandidáta z našich řad - Mudr. Zdeňka Hesse Ph.D, který obto projevoval vážný zájem.?
od Ivo.Vlasaty
15 čer 2018, 15:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vážený pane Uhlíři, snažil jsem se o vás něco najít a dozvědět, protože mediální dojem z vás nemám dobrý, ale dojem mi nestačí. Odpor proti Putinovi nebo dříve proti vládnoucím poměrům na Praze 10 je mi vcelku sympatický. Ale spoustu věcí nechápu. Nechápu, proč jste vstoupil do TOP 09, když jste pak...
od Robert.Magni
15 čer 2018, 18:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Životní minimum je terminus technicus. Od životního minima se odvozuje plno dalších věcí. Je podle vás jeho výška dostatečná a je nastaveno správně ? Jsem zvyklý se řídit vlastním svědomím a vědomím a to hodlám dělat i v Senátu. Tohle je problém. Na hlasování podle svědomí senátorů už jsme v minulos...
od Robert.Magni
15 čer 2018, 20:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tady na Rokycansku TOP09 nezískala ani 4% . Jasně,že se nebrání ničemu. Nemají co ztratit. O nic jim nejde. Naopak jejich podpora je spíš oním ,,Polibkem smrti,, který jsem zmínil na facebooku.
Proč máme jít do toho ? Co tím získáme ?
od Tomas.Pastircak
16 čer 2018, 06:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Petr Vileta: Já si myslím, že je to v souladu s předpisem o lobbingu https://wiki.pirati.cz/rules/prl protože není splněn §2. Prvotní kontakt se zájmem o účast v Senátních volbách se těžko dá považovat za lobbistický kontakt, protože těžko bude lobbovat člena strany, když je po něm nutné i celé zbýv...
od Robert.Magni
17 čer 2018, 07:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já nemám žádný společný zájmy s TOPkou. A jednoho Bajgara už jsme měli.
od Pavel.Sramek
17 čer 2018, 15:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A já bych se docela rád dozvěděl, s kým z Pirátů v našem kraji jste o případné podpoře jednal. Že si to ten dotyčný nechal pro sebe mi docela vadí. :( Jasně, o kousek výše to popisuji, ale mohu ještě jednou a podrobněji. Tou osobou je Pavel Šrámek, ale šlo jen o prvotní neoficiální kontakt (neznali...
od Robert.Magni
18 čer 2018, 10:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj palec už tam je a zůstává v platnosti.Ještě nevím,jestli ho budu i volit,ale jsem ochoten dát šanci další debatě o vyjednávání podpory.Ale fakt považuju za důležitý probrat náš parlamentní program a zjistit co je eventuálně ochoten podpořit,pokud bude v senátu.Konkrétně,ne prázdný ideokecy.