Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od Miroslav.Sirina
11 črc 2018, 10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Miroslav Šiřina - žádost o členství

Ahoj, jmenuji se Mirek Šiřina. Je mi 37 let a Zlín je můj domov. Mám středoškolské vzdělání v polygrafickém průmyslu. 11 let sem pracoval ve firmě HP Tronic ze začátku jako grafik, později pak senior grafik. Poslední tři roky mě živí můj eshop s tradični japonskou hračkou kendamou (kendama.cz). Kole...
od Miroslav.Sirina
15 lis 2018, 11:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 19/2018 ROZPRAVA o počtu členů v předsednictvu

Já jsem pro tří členné. Není nás tady tak moc abychom potřebovali pěti členné. A navíc pokud bude někdo dlouhodobě nefunkční člen tak je možné ho vyzvat k odstoupení a nahradit někým jiným.
od Miroslav.Sirina
23 lis 2018, 10:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZlK 24/2018 Resuscitace MO /rozprava/

Martina.Urbankova píše:
20 lis 2018, 20:06
Za MS Zlín nominujeme Mirka Šiřinu a Irenu Drofovou a Jiřího Robenka jako mediální tým.
Rozhodnu se po revolbě místního předsednictva zda přijímám.
od Miroslav.Sirina
28 lis 2018, 18:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 19/2018 Nominační vlákno na předsednictvo MS Zlín

Jenom malé upozornění: Dle jednacího řádu nominuje kandidáta skupina členů (§ 21 odst. 1). Skupina členů v případě MS Zlín jsou 4 členové (druhá odmocnina z 21 členů MS - viz. § 5 JdŘ). Nominuji na přesedu/předsedkyni: Martinu Urbánkovou a Jiřího Jaroše Nominuji na místopředsedy/předsedkyně: Martin...
od Miroslav.Sirina
03 pro 2018, 07:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Marťo prosimtě upřesni jak se bude sbírat podpora a jaké podpory je potřeba dosáhnout, aby byl člen nominován. Děkuji.
od Miroslav.Sirina
04 pro 2018, 09:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuji za vaši podporu, vážím si ji. Věřím, že většina z vás mě zná a ví co ode mě může očekávat. Vy ostatní pak věřte, že mám hluboký smysl pro spravedlnost a hodnoty Pirátské strany. Nebojím se žádných překážek a jestli mi pomůžete, tak je spolu hravě zvádneme. Chci aktivně pracovat pro naši místn...
od Miroslav.Sirina
07 pro 2018, 11:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborník/odbornice na rekonstrukci Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně

Do nově zřízené pracovní skupiny zabývající se rekonstrukcí Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně hledáme odborníka či odbornici. Požadujeme odbornost a přínos k tématu. Dále požadujeme součinnost s Pirátskou stranou. Nabízíme možnost dohlídnout na rekonstrukci Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně....
od Miroslav.Sirina
19 úno 2019, 16:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mediální spojka-výběrové řízení

Držme se prosím požadavků specifikovaných v rozpravě. Děkuji.