Nalezeno 18 výsledků hledání

Zpět

od Yveta.Martinkova
12 črc 2018, 11:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Miroslav Šiřina - žádost o členství

Ahoj Miroslave,
dnes se koná krajská schůze v Napajedlích a rádi bychom se s tebou seznámili osobně. Pokud je tedy v tvých možnostech na ni dojet, bylo by to super.
Info máš zde: viewtopic.php?f=82&t=42680
od Petr.Stoklasa
10 říj 2018, 11:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rezignace

Vážení Piráti a Pirátky, rozhodl jsem se rezignovat na post krajského místopředsedy. Jelikož jsem byl zvolen zastupitelem města Kroměříž a rád bych se této funkci věnoval na 100% ,nebudu mít tedy dostatek prostoru věnovat se i krajskému zastupitelstvu. Doufám, že můj postoj chápete a budete akceptov...
od Martina.Urbankova
24 říj 2018, 13:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

14/2018 Schůze Dolce Vita podzimní

Vážení piráti a příznivci, zveme Vás na schůzi, symbolicky pod radnicí ve Zlíně, v úterý 30.10. 2018 od 17:32 minut v restauraci Dolce Vita. Hlavním bodem naší schůzky bude povolební jednání, průběh, výsledky a procesy z toho vyplývající. Ostatní návrhy k doplnění programu naleznete v https://pad.pi...
od Petr.Tkadlec
27 lis 2018, 13:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 19/2018 Nominační vlákno na předsednictvo MS Zlín

Omlouvám se za vstup, ale jen formálně nominujte takto a rozdělujte to. Na předsedkyni/předsedu nominuji Kláru, Janu a na místopředsedy Mirka, Pepu, Lojzu a prosím o přijetí jejich nominací a vložení kandidátské řeči (případně u jednotlivých kandidátů napište, proč právě je) či nominujte pouze předs...
od Marek.Houser
28 lis 2018, 11:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 32/2018 Krajská mediální spojka /rozprava/

Já jsem pro, ale předem říkám, že jsem zaujatý a pokud bude záměr schválen, do výběrka na tuto pozici se přihlásím. Dostáváme se po dvojích úspěšných volbách do situace, kdy je tlak na nastavení hranice loajální Pirát dobrovolník poskytující svůj volný čas vs. placený odborník . Za poslední měsíce (...
od Denis.Rychtar
28 lis 2018, 17:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 32/2018 Krajská mediální spojka /rozprava/

Já osobně si stojím za tím, že není třeba jednoho placeného prudiče, ale rozvrhnout odměny těm, kteří opravdu pracují nad plakáty, tiskovkami, weby a podobně. Tím bude mít efektivita a aktivita mnohem větší účinek než jeden organizátor. Organizační a úkolovou složkou mají být PKS a PMS. Odprostil by...
od Jiri.Lehejcek
20 lis 2018, 14:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF 32/2018 Krajská nominace do primárek pro volby do EP /rozprava/

Vážené Pirátky a Piráti, rád bych Vás vyjádřil svůj zájem získat podporu zlínského kraje pro volby do Evropského Parlamentu. Dovolte, abych se představil těm z Vás, se kterými se neznám osobně. V současnosti zastávám volenou funkci viceprezidenta IFOAM EU (1), což celoevropská sektorová organizace e...
od Hana.Ancincova
19 lis 2018, 15:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF 32/2018 Krajská nominace do primárek pro volby do EP /rozprava/

Vážení členové a příznivci, zahajuji tímto rozpravu pro krajské nominace za KS Zlínský kraj do primárních voleb kandidátky pro volby do Evropského parlamentu , které se budou konat v květnu 2019. Zde můžete navrhnout nominanty, případně se mohou vyslovit zájemci, kteří by rádi chtěli krajskou nomina...
od Jaromir.Slezak
04 pro 2018, 12:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 19/2018 Nominační vlákno na předsednictvo MS Zlín

Zdravím Všechny zlínské piráty, Chtěl jsem na předsedkyni nominovat Martinku Urbánkovou, protože by byla skvělá předsedkyně zlínského MS, jednak s manažerských, komunikačních a hlavně s největší znalostí pirátského fóra, co se hlasování týče, událostí atd., ale bohužel nominace odmítla. Takže ať to ...
od Yveta.Martinkova
07 pro 2018, 11:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

KF 35/2018 Rozpočet kraje 2019 /rozprava/

Vážené pirátstvo, tímto otevírám rozpravu ohledně rozpočtu pro rok 2019. Přikládám návrh výdajových položek rozpočtu pro rok 2019, které budeme schvalovat + orientační výhled na další 2 roky. Návrh usnesení zní: a) Krajské fórum schvaluje rozpočet pro rok 2019 Rozpočet ZlK 2019.png Je možné navrhova...