Nalezeno 23 výsledků hledání

Zpět

od Kamila.Galikova
31 říj 2018, 15:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MF VM 21/2018 Rozprava a nominace nových kandidátů do předsednictva místního sdružení.

I já bych ráda kandidovala na post v předsednictvu.
Dále také podporuji Lucku jako předsedkyni.
od Ondrej.Polansky
06 led 2019, 11:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pustevny, stezka v oblacích, Radegast

Přátelé, neřešil bych až tak detaily typu architektura atp., na to je trochu brzy. Ta má původní obava vznikla, když jsem se byla na Pustevnách tuhle před několika měsíci zase podívat. Když to srovnám se stavem před tím, ještě před tím a tak dále, tak mi došlo, že při každé mé návštěvě se zde objeví...
od Ondra.kl
09 led 2019, 18:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

To je zase 3,14 ... Silové a mocenské skupiny vznikají kdykoli se někdo domluví na společném postupu. Toto lze realizovat už od 2 lidí a prakticky kdekoli, např: 1. ve skupině na fb 2. telefonem, smskou 3. v hospodě, na zastávce MHD 4. morseovkou blikáním baterky z kopce na kopec ... takže to nemá s...
od Pavel.Moravec
10 led 2019, 21:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na zrušení povinného očkování

Nejde ani tak o vakciny jako takove ,ale o princip respektovani rozhodnuti jednotlivce, jak hodla nalozit se svym zivotem. Stat by mel do zivota cloveka zasahovat co nejmene. Z principu neni ok, kdyz statni moc nuti jedincum aplikovat si do tela latku XY. A treba za deti jsou zodpovedni primarne ro...
od Matej.Sandor
09 lis 2018, 12:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Promlčecí lhůta u plagiátorství

Mělo by se rozlišovat mezi plagiátorstvím, popřípadě jinými srovnatelnými případy podvodného jednání, a jinými přestupky. Co bych taktéž určitě prodloužil, jsou promlčecí lhůty v § 47c–g zákona (odnětí titulů). Souhlasím, ten strach z potenciálního odnětí titulu i po hodně letech by mohl pomáhat sn...
od Jaroslav.Sevcik
10 led 2019, 22:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: KF ZLK 2/2019 Cestovné, ubytování CF

Ahoj, stejně jako minulý rok budu proti... Proč? Když se vrátím do vlákna z minulého roku, kdy se to řešilo celorepublikově... https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=82&t=38918&fbclid=IwAR0695kcRumbzbgmwTylUagVUbTwFmhva0cZmQkQy6AIkgbiPCL-3CJ5Wko Osobně se mi líbí názor Honzy Bendaříka: Myslím si, ž...
od Jakub.Nepejchal
11 led 2019, 16:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Interpreti na VyOsení a podobné akce

Myslíš tuhle? https://bandzone.cz/jazzevec :)

Hudba dobrá, ale asi by bylo fajn je zkusit přesvědčit, jestli ty věci, které mají na Bandzone nechtějí uveřejnit pod svobodnou licencí. (BZ to umožňuje).
od Ivan.Bartos
14 led 2019, 22:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Souhasím s Mikluášem Ferjenčíkem. Hele já jakoby nevím, jaká byla motivace z k založení tohoto vlákna...Bohužel však tuším. Já si myslím, že to, co zde diskutujeme je rovina etická, někde čistě praktická (prostě na FB jsou lidi víc než na foru) a snaha o to řešit věci maximálně transparentně. Na dru...
od Martin.Kucera
16 led 2019, 12:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Petr.Tkadlec píše:
16 led 2019, 12:48
Můžeš mi prosím říci své jméno?
Co takhle rozkliknout si jeho profil?
od Petr.Tkadlec
16 led 2019, 14:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[quote=Petr.Tkadlec post_id=599993 time=1547637147 user_id=8802] [quote=ypsilonx post_id=599991 time=1547636690 user_id=14648] Jdeš na to, ale z blbé strany, zeptal bych se PROČ jsou tyto skupiny vůbec zakládané? Nejlepší je asi se zeptat lidí že jo? Třeba na nějakém celostranickém srazu nebo tady ...