Nalezeno 552 výsledků hledání

Zpět

od Josef.Kadlecek
20 bře 2011, 16:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: alternativni operacni systemy

Mno. Před pěti šesti lety jsem si nechal nainstalit Mandrivu. V tu chvíli jsem pochopil, že mám do konce života legální software zdarma. A protože - Co není v televizi, neexistuje ! - měl jsem záhy záměr - do ČT vyrobit seriál (zatím roční týdeník) - o tomto druhu sw. Vznikl zaregistrovaný projekt, ...
od Josef.Kadlecek
22 bře 2011, 10:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Člověk, zakoupený od Ministerstva vnitra

Vážení přátelé, rád bych přijal radu, jak dál. Opravdu se stalo, že MVČR prodalo mému příteli člověka, věhlasnému dokumentaristovi Vladislavu Kvasničkovi (dále V.K.), osmnáctiletého kluka. Faktura je v linku: http://ley.cz/kvasnicka/pdf/150704a.PDF Osud tohoto kluka je hodnověrně známý až od okamžik...
od Josef.Kadlecek
26 bře 2011, 11:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: alternativni operacni systemy

2Pepep: Ja bych napad mel, mozna i radu, ... ;D. Co takhle pro zacatek zkusit gamepage? Ted to tusim bezi tak, ze 1x/14 dnu je PC a 1x/14 dnu konzole. Pokud bys byl schopen aspon jednou za tech 14 dnu dodat matrial na rekneme 1:30 - 3 minuty, (samo o OS hrach nebo aspon o hrach zadarmo), tak bys mo...
od Josef.Kadlecek
04 zář 2011, 09:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Šluknov

Tři postřehy : - pro případ daného společenského problému (značně výbušného) již mainstreamová média uvedla, že je dobrá zkušenost a zřejmě jediná možná cesta ke stabilizaci je s náborem občanů romského rodu do řad Policie ČR (já raději používám cigánského, protože mám pocit, že romové to tak použív...
od Josef.Kadlecek
04 zář 2011, 14:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Hm, sociální vyloučenost je možné eliminovat asi jedině tak, že zmizí patičky typu Bilderberg group, Trilateral Commission, Council on Foreign Relations, MMF, Světová banka a tak. Chápu, že to může znít jako komunistické bláboly, ale ruku na srdce - kdo z občanů potřebuje nezbytně ke svému životu ja...
od Josef.Kadlecek
04 zář 2011, 14:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nicméně uznávám, že to je běh na ještě dleší trati, než jak zněl můj úvod tohoto topicu.

Jo a ještě k romským/cigánským policistům; jak beru tak dávám. I to zaznělo v témže pořadu, to jsem si z prstu nevycucal a dost si to pochvalovali; mám pocit, že to mají v Chánově, ale možná se velmi pletu.
od Josef.Kadlecek
10 lis 2011, 01:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Leták - představení Pirátské strany

Přečetl jsem znova 7 důvodů, nespatřuju na něm něco zásadně anachronického.
Pep
od Josef.Kadlecek
06 pro 2011, 09:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Přátelé, moc se tu neukazuju, ale zatím jsem nenašel, že by to tu někdo ventiloval:
https://martisovskymichal.blog.idnes.cz/ ... il-CR.html

Pep
od Josef.Kadlecek
14 pro 2011, 08:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

Lakonicky - MegaUpload žaluje Universal :
https://www.cnews.cz/paradox-piratske-do ... -universal

Zas měl ten Rick Falkvinge pravdu ...
Pep