Vyhledávání nalezlo více než 23297 shod

Zpět

od Jakub.Michalek
14 srp 2013, 14:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Podkladové materiály k ACTA

Neposkytnou to a neposkytnou. Občan České republiky se prostě nikdy nedoví, co jeho jménem vyjednávala Evropská komise ve smlouvě ACTA. Musíme zásadně reformovat Evropskou unii, aby měla nějaký smysl. http://www.freedominfo.org/2013/03/european-court-backs-confidentiality-for-trade-talks/ Pokud by s...
od Jakub.Michalek
12 bře 2011, 11:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úkol: Aktualizace Wikipedia.org - Jdu do toho

Licence na všechny materiály upravují pravidla hospodaření, podle nichž platí: §17 Licence K předmětům autorského práva, které byly vytvořeny pro Českou pirátskou stranu jejími členy nebo na objednávku, má Česká pirátská strana od nositele práv nevýhradní licenci CC-BY-SA a může v jejích mezích uděl...
od Vlastimil.Efraim
01 led 2011, 22:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výzývám tímto neaktivní místopředsedy KS Ol k odstoupení

vsichni jsou "vzdy pripraveni", ale vlastni iniciativa je vsem slovo cizi.
od Mikulas.Ferjencik
14 dub 2011, 02:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Má to smysl!

Ahoj Piráti! Nepropadám iluzím o tom, že bychom nemohli fungovat lépe. Přesto mě současné dění na naší politické scéně, které je den ode dne více k pláči (případně k smíchu), přesvědčuje, že naše snaha má smysl i budoucnost. Stává se z nás pomalu poslední subjekt, který mohou volit a podporovat lidi...
od Vera Magdonova
08 bře 2011, 09:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Schůze OLK únor 2011

Zápis ze schůze 3.3.2011 Přítomni: V. Magdonová, M. Bartovič, P. Hireš, V. Holík Hosté: V. Hándlová Omluveni: P. Bajgar, R. Nenál Program schůze: 1) SEFO Ol - protest proti postavení betonových oblud v Olomouci budeme aplikovat až jak dopadne jednání radních o stavbě sefa 2) vložený bod - demonstra...
od Jiri.Kaderavek
16 srp 2011, 10:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ohnisko

Já nejsem proti zařazení TPB, ale mělo by z toho zařazení vyplynout, že se jednalo o "poslední kapku" a že celá story začala již dříve (což je nezpochybnitelná pravda, vzpomeňme na hackerský manifest http://www.blisty.cz/art/14662.html, ten je z roku 1986 a samozřejmě ani ten není uplným začátkem). ...
od Ivan.Bartos
02 čer 2011, 14:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ultimátum

Tyve ste jak děcka. Sleduju celou tuto "kauzu". Je to opět začarovaný kruh. Marcelova původní kritika byla z mého pohledu validní. Situace ZO, ale převážně MO stojí za revizi. K té ale nelze přistupovat tímto způsobem, kde se navzájem všichni rozhádáte a skončíte u enumerace toho, co kdo, kdy udělal...
od Jakub.Michalek
01 zář 2011, 02:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Utřídění fóra

Díky za návrh. Jestli tě správa fóra zajímá, tak mi napiš a můžeme se domluvit na užší spolupráci, moderátorství nebo podobně. Pokusil jsem se problémové věci vyřešit, někde stále pokračuji v koordinaci s krajskými sdruženími. Struktura, kterou navrhuješ je v našem případě zbytečně komplexní (na dru...
od Ivo.Vasicek
01 kvě 2011, 19:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncept zdravotnictvi

Něco jsem psal: Když si představíme, že péče o zdraví je produkt, tak po něm existuje poptávka. Realizace produktu však vyvolává náklady, které musí někdo zaplatit. Ve veterinárním lékařství a všech navazujících oborech poptávka přizpůsobila peněžnímu hodnocení a produkuje zisk. Trh se ustálil v pod...
od Ivo.Vasicek
05 zář 2011, 22:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Životní prostředí

označování jakéhokoliv názoru fóbií je dnes moderní forma demagogické mystifikace - fóbie je choroba. Označení fóbie používají v ideologickém kampaňování lidé, kteří nejsou schopni argumentovat, tak alespoň názorového oponenta označí za nemocného.