Nalezeno 163 výsledků hledání

Zpět

od Lukas.Blazej
26 led 2012, 19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DDoS útoky - anketa

Jsou tedy DDoS útoky v ČR legální (a je nějaký rozdíl z práv. hlediska v útoku na server umístěný v čr a server umístěný v zahraničí)?
od Lukas.Blazej
14 čer 2013, 16:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volbni program 2014 - brainstorming

2. věříte, že volební programy a sliby budou splněny? Kdysi tu byl nápad vytvořit web, který by zobrazoval úroveň splnění předvolebních slibů politiků. Našel jsem k tomu jenom tohle . Ovčané rychle zapomínají, ale mohlo by fungovat připomenutí nesplněných slibů a to, že my řešení máme. Web s tímhle...
od Lukas.Blazej
25 čer 2013, 18:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rezignace na post předsedy Pirátů - reakce a následná di

Jestli vás to baví, pusťte si teďka Novu. Běží tam to samý. http://img163.imageshack.us/img163/3244/e7j.png Udělal bych i obličeje a trochu zapracoval na textu (Kamenicí => Loděnicí apod.), ale jdu radši dělat něco smysluplnějšího. Kdyby bylo v Pirátském programu tolik příspěvků co tady, jsme teď ú...
od Lukas.Blazej
02 srp 2013, 22:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stížnost na nelegální stahování

https://www.rrtv.cz/cz/files/press/TZ_14_13.pdf - našel to tam někdo? Prohlédnul jsem to jenom rychle, ale nenašel jsem o tom ani zmínku.
Tuhle stížnost podala spousta lidí díky sdílení na FB, takže bych alespoň pár slov k tomu čekal..
od Lukas.Blazej
03 srp 2013, 20:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mediální zásah

Teď už jenom stačí, aby soud rozhodl, že nejde o ofic. registrované náboženství (občanku na 10 let mu nechtěj po mediálním zásahu vydat) a můžeme začít sbírat podpisy pro novou církev. Imho pro propagaci strany výborné.
od Lukas.Blazej
09 srp 2013, 22:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kampaň 2013-2014 - brainstorming

Když už je z toho brainstorming na kampaň, dovolím si něco poznamenat k formě propagace programu. V duchu prvního příspěvku jsem si udělal cestou domů malý průzkum, cca. 10 respondentů, ale pro základní představu to stačí. Otázka byla jednoduchá: "O co usiluje Česká pirátská strana?". Dostal jsem po...
od Lukas.Blazej
02 zář 2013, 12:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kampaň 2013-2014 - brainstorming

Spousta lidí ani neví, že Pirátská strana existuje. Každý si zjistí z volebních lístků, že Piráti existují. Proto nerad vidím plakáty "Hlásíme útok na Parlament" nebo "Volím Piráty". Způsobů, jak sdělit, že existujeme, je spousta a jde to i zadarmo (Politické spektrum, OSA, ACTA, ..). Způsobů, jak ...
od Lukas.Blazej
09 zář 2013, 20:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CF 23/2013 Dovolba kontrolní komise

Nejsem si jistý, jestli to byla výzva k nominacím a úvodním řečem (není stanoven žádný termín), ale pro jistotu ohlašuji svoji kandidaturu již teď. Něco jako úvodní řeč: No tak, další připravené figurky, hlaste se. Šup, šup. Nejsem žádná připravená figurka. Práci KK/RK sleduji prakticky od registrac...
od Lukas.Blazej
10 zář 2013, 22:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plakáty a Martínek.

Prezentujeme se jako moderní strana, přístup k informacím je jedním ze základních bodů programu a přitom nejsme schopni vyhledat základní informace na wikipedii. Na fb to za českou republiku a chybějící tituly docela schytáváme, představte si, kdyby se toho chytla Nova apod. Byť je nápad za tímto pl...
od Lukas.Blazej
10 zář 2013, 15:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rozprášení soudní moci z moci úřední.

Mi nevadí, že jste zorganizovali odvolání KK. Vadí mi, kdy a jak jste to udělali. A taky proč. CF má právo kohokoliv zvolit i odvolat. Toto by problém samozřejmě nebyl. Ovšem, odvolání nebylo na programu, neproběhla otevřená diskuze, členům komise nebylo umožněno se jakkoli obhájit, atd. Způsob odv...