Nalezeno 338 výsledků hledání

Zpět

od Mikulas.Ferjencik
24 lis 2010, 19:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak odpovědět?

Pirátský hnutí je celosvětový, takže změny se budou muset dít zřejmě na úrovni EU a to už je moc velkej trh na ignorování. Velmi rychle se to obrací, za čtyři roky už bude internetová velká většina voličů a těmi problémy je potřeba se zabývat už dnes. Podoba Internetu ovlivní naši společnost mnohem ...
od Ondra.kl
25 lis 2010, 13:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak odpovědět?

... to je tím že pán (autor textu) nemá základní informace... doporučuji aby si je našel a zamyslel se nad nimi. Zatímco ostatní strany lehce ladí současný systém tunelování státu, tak ČPS přichází se zásadní změnou systému. http://www.ceskapiratskastrana.cz/volebni-program-ceske-piratske-strany-4-...
od Ivan.Bartos
07 úno 2012, 11:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ivan Bartoš v "Události komentáře" 6.2.2012

Z mého FB: Mnoho lidí reaguje na můj včerejší výstup v televizi. Řada reakcí je kladných a díky za ně. Já však osobně spokojen nejsem. Situace okolo ACTA je dosti vyhrocená a neustálé opakování nepravd a polopravd je ubíjející. Nechal jsem se unést a hněv, jak jistě víte, zatemňuje mozek. Kde je zlo...
od Jiri.Kaderavek
04 úno 2012, 22:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Reakce na usnesení ve věci "Odkaz není zločin"

že mě za to dnes po třičtvrtě roce Jirka Kadeřávek, který doménu piratskefilmy.cz kupoval popotahuje u KK mi přijde vážně dementní. No, fakt jsem netušil, že budeme odvádět uživatele na ty strašné sračkovité bannery a registrace. A že se jedná jen o embedování není pravda, http://www.piratskefilmy....
od Mikulas.Ferjencik
15 úno 2012, 21:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: žádost o vydání videí

Máš od MO pověření vyřešit s TO / AO, kam to dát.
od Devilkin
22 úno 2012, 23:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Připomínky k zákonu o kybernetické bezpečnosti?

Ahoj, máme nějaké užitečné připomínky k tomuto NBÚ tunelu? http://www.lupa.cz/clanky/jaky-bude-zakon-o-kyberneticke-bezpecnosti/ Zbývá jen 6 dní na připomínky... Jenže co s tím? Podle mě by se dalo napadnou minimálně to co popisuje pan Peterka. Měl by ho ale někdo kontaktovat a probrat to s ním (ké...
od Karel.Fuzik
28 říj 2011, 20:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Řízení RK 8/2011 platnost volby do kontrolní komise

Máme v tom naprostý pakskvil. 1) Není možno určit, jsem-li účastníkem řízení. Stará KK byla rozprášena a nová ještě není zvolená. Pokud RK rozhodne, že hromadná rezignace proběhla, budu členem KK dále a tedy zastupuji KK v tomto řízení, což ovšem teď asi nemůžu, neboť nejsem členem komise. A nezastu...
od Roman.Kucera
25 kvě 2011, 10:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Piráti a NWO

Já si ani nemyslím, že NWO je cíleně řízen k tomu, aby nějaký jedinec získal absolutní nadvládu. Ten systém se vyvíjí samočinně, moc má přirozenou tendenci se koncentrovat. Řím byl taky původně republikou. Problém je v tom, že lidi mají biologicky dané, že JSOU OVCE a nevím, jestli je možné tohle ně...
od Robert Adamek
02 dub 2011, 23:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Předpisy

Nemyslím to jako provokaci. Uvědomme si toto: Existují 2 rozdílné světy, ten reálný, ve kterém všichni chodíme do práce, po ulicích, do obchodů, spíme se svými přítelkyněmi, prostě svět, který je opravdový a ten se snažíme změnit. Pak tu máme virtuální svět, svět sítí, sdílení, chatů, mailů a v tomh...