Nalezeno 225 výsledků hledání

Zpět

od Pavel.Stepanek
02 zář 2012, 16:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyosení – takhle by to nešlo

Dobré nedělní odpoledne Včerejší Vyosení hodnotím jako polovičně úspěšné. Úspěšné bylo především díky dobré atmosféře a pořádné kalbě :) Neúspěšné bylo z pohledu návštěvnosti. Bohužel ani tentokrát se nepodařilo, i přes poměrně obsáhlou propagaci, přitáhnout větší množství lidí. Nicméně, především d...
od Pavel.Stepanek
02 kvě 2012, 21:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komponenta drogy a návykové látky - veřejná konzultace

ano, nutno dodat, že co jste napsal platí rovněž o drogách. Pokud by se staly legálními a nebyly by zatíženy příliš vysokým zdaněním, možná by ze začátku spoustu lidí podlehlo, ale pak by všichni usoudili, že už na to jsou stejně staří a vrátili by se ke svým životům. Problém je ochránit mladé. Dnes...
od Pavel.Stepanek
08 kvě 2012, 16:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pracovní pozice

Rád se zapojím do jakéhokoli projektu, budu-li pro to mít schopnosti a dostatek informací. Avšak vzhledem ke své náročné práci se můžu zapojit jen prostřednictvím internetu v rozsahu max 30 minut denně (věřím že i to je pomoc). Samozřejmě jednou za čas jsem ochoten i kamkoli dojet na osobní jednání....
od Pavel.Stepanek
09 kvě 2012, 23:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pirátské filmy

dnes jsem zavítal na stránky www.piratskefilmy.cz.. Stránky jsou plné nefunkčních odkazů, vyskakují na mě pouze nesmyslné reklamy a ani po dvaceti pokusech jsem si nepustil jediné video. V záhlaví stránek stojí "provozuje Pirátská strana".. Možná by bylo na místě popřemýšlet, jestli stránky nestháhn...
od Pavel.Stepanek
16 kvě 2012, 10:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dušan Dvořák - podpora

Nerozumím názorům některých jedinců, kteří by nechali Dušana zavřít, protože se jim nelíbí jeho rétorika a nebo jí nerozumí. Je to jeden z čelních rytířů, bojujících o legalizaci. Distancovat se od člověka, který aktivně dělá to, co my máme v programu je pokrytecké a krátkozraké. Mimochodem - mezi n...
od Pavel.Stepanek
16 kvě 2012, 14:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Státní sociální podpora

Napadlo mě (možná blbost), kdyby se zavedl zákon typu sociální dávky do 3 dětí a dost. Samozřejmě včil přicházejí ještě výjimky. - Výjimka č. 1) Rodina dostane přídávky na více děti pokud již více dětí má, předtím než by se tento zákon schválil. Na další dětí by již rodina přídavky nedostala pokud n...
od Pavel.Stepanek
16 kvě 2012, 14:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pirátské filmy

i po týdnu stále žádná změna.. kdybych věděl jak přesměrovat adresu, už bych to udělal.. Protože to neumím a nemám k tomu ani přístup, budu tuhle záležitost pouze urgovat :)
od Pavel.Stepanek
16 kvě 2012, 13:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

https://www.vlastnihlavou.cz/zaloba-na-f ... korporace/

Českem otřásá kauza Rath.. Jiný doktor Rath se mezitím snaží zachránit svět. Tento článek skutečně stojí za pozornost a odráží ten nejpalčivější problém světového zdravotnictví, o kterém se ale nemluví.
od Pavel.Stepanek
16 kvě 2012, 11:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Volná výměna produktů a služeb prostřednictvím internetu

O něčem takovém přemýšlím už několik let. Tyto projekty již existují a Piráti by je měli podporovat. Existence peněz je beztak podle mě v střednědobém horizontu ohrožená. Takovýto způsob směnného obchodu je maximálně transparentní, odráží potřeby komunity a je nezdanitelný.
od Pavel.Stepanek
31 kvě 2012, 18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vyosení

Zdravím všechny Piráty.. Tak máme datum příštího Vyosení. Bude se konat v sobotu 1. září v Džunderground klubu u Chrudimi. Vše je zatím v přípravách. Účast přislíbila kapela Divná Párty (Praha,SR) a několik místních bandiček. Času je stále dost a jména budou přibývat. Půjde samozřejmě o benefici, uv...