Vyhledávání nalezlo více než 2279 shod

Zpět

od Jiri.Rezek
18 lis 2010, 14:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neonacisté, rasisté a podobná témata

Jiří R. Ne to netvrdím, ale na druhou stranu, ten kdo by masivně a okázale porušoval autorské zákony, by se neměl divit, že skončí před soudem či ve vězení a pak křičet, že on nic, že jen muzikant. O to jde aktuálně s náckama. Evidentě se tu bavíme každý o něčem jiném. Já nepolemizuju nad tím, že b...
od Petr.Vileta
21 pro 2010, 19:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uz vás varovalo AO za porusovani pravidel diskuze?

Kdybys nebyl anonym ale pirát, tak bys možná věděl, že si spousta pirátů stěžovala na nic neříkající tlachání viz. tvůj předchozí příspěvek. Na jednání RV v Praze bylo drtivou většinou požadováno takové opatření, které tomu zabrání. Díky Jakubovi se to daří. To jsou právě ty tři body. Jirko, dovoli...
od Spirit
30 pro 2010, 12:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozornosti hodné články

A nechcete zřídit třeba někde ve Švédsku piratescripts.cz (klidně neoficiálně)? Dostupnost studijních materiálů by přece měla být samozřejmostí.
od Ivan.Bartos
31 pro 2010, 11:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozhodnutí o udělení Silvestrovského BANána Janu Podhajskému

Rozhodnutí o udělení Silvestrovského BANána Janu Podhajskému. Po pečlivém přezkoumání všech okolností se předsednictvo České pirátské strany jednohlasně usneslo takto: Shledáváme obžalovaného Jana Podhajského (též známeho pod přezdívkou Veliký zatípávač) vinným ve všech bodech obžaloby. Ano: 1) Píše...
od Petr.Vileta
31 pro 2010, 15:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Na tom je prave videt, kdo na co mysli a co by tu chtel delat. Nebo spis, nic jineho neumi. No ja snad obcas neco delam ;) ale nekdy si chci pokecat treba s Ostravakem nebo Olomoucakem o tom, jak jsou na tom se ziskavanim novych clenu, nebo jake akce pripravuji. Nikoho, krome nas dvou, tahle diskuz...
od Tomas Fuksa
01 led 2011, 02:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Také jsem ro přehlédl, pravidla fóra jsem četl už před dlouhou dobou a neměl jsem potřebu tento odkaz rozklikávat... Tímto se dostáváme na pozici AOL: "Pravidla se mohou kdykoliv změnit a jste povinni je pravidelně kontrolovat"
od Jakub.Michalek
03 led 2011, 01:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Takze jelikoz vydani techto pravidel povazuji za dost zasadni krok (s dopadem na vsechny uzivatele fora), ma z meho pohledu Jakub v teto chvili docela velke maslo na hlave a ocekaval bych prinejmensim verejnou omluvu, okamzite rozeslani zminene SZ informujici o vydani techto pravidel a zruseni vsec...
od Ondrej.Polansky
07 led 2011, 09:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manifest z Podpalubi - co dál?

požadavek je imho jasný: jeden jediný kousíček fóra, u kterého bude tesáno do kamene, že co tam kdo napíše, to tam taky navždy nezměněno zůstane. Jedno jediné místo, kde člověk může vyjádřit myšlenku, a mít jistotu, že tato nebude zamčena, přesunuta, smazána. V celém tom živém velkém organismu, jež ...
od Teruna
19 led 2011, 20:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pirátská fotobanka

Jak je to teď s fotkama? Dají se nějak rozumně (a přístupně) skladovat fotky, které by mohly používat např PN nebo facebookovej profil atd.? Mám v plánu obejít (až bude venku nějaký přijatelný světlo, ne ta neustálá šeď 5%) sídelní budovy důležitých institucí a nafotit tam něco do zásoby, ono se to ...