Vyhledávání nalezlo více než 10550 shod

Zpět

od Jiri.Kaderavek
10 lis 2010, 16:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: MOD Thanks for Posts

No, někde jsou palce a někde ne. Rozumíte tomu? Já ne, jdu se na to mrknout :)
EDIT: Už vykukly :) Nastavuje se to přes oprávnění, neboli, není to žádná sranda.
od Miroslav.Broz
10 lis 2010, 15:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 3) Volba vedoucího mediálního odboru - ROZPRAVA

OFFTOPICklon seznamu je absolutně boží a dokonalá myšlenka. Tomu říkám web. Dokáže to čps zrealizovat? kdy?
od Miroslav.Broz
10 lis 2010, 17:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2) Doplňující volba do republikového výboru – ROZPRAVA

Jardo ještě. My se nezavíráme na vlastním písečku. Nesnažíme se uplácat, co největší bávovičku, líbilo by se nám, kdyby ostatní plácali svoje bábovičky po našem vzoru. nasdílel jsem ti tady na fóru koncept ombudsmana, všechny informace k němu, nápady, know-how a logo. Nic Vám nebrání koncept okopír...
od Tomas Fuksa
23 pro 2010, 20:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Facebook PirateLeaks

tak co, uz je znam majitel teto stranky? http://www.facebook.com/pirateleaks?v=info#!/pages/PirateLeaks/140255112697010 mi to furt hlasi ze se tam nekdo z mejch pratel prihlasil, jestli je to fake tak je mooc vydareny :D Na výzvu přidal do infa Neoficiální open Fans stránka podporující projekt Pira...
od Olivie Brabcova
14 lis 2010, 12:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: 2) Doplňující volba do republikového výboru – ROZPRAVA

Pro zvolení do republikového výboru by bylo vhodné napsat nějaký sebechvalný příspěvek, projevit entuziasmus a slíbit pravidelnou docházku. Radši ale napíšu o věcech, které mi v poslední době leží v žaludku. Nechci slibovat, že budu kdovíjak makat byrokraticky pro stranu, ale podle mě je nutné, aby ...
od Martin Broz
16 lis 2010, 12:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Grafický manuál

Pardon, ale tomu nerozumim. Takze: Pokud se prihlasi clen nebo regp s nabidkou do limitu, nebude se zakazka verejne vypisovat? Ale my tim snad chceme oslovit vsechny i za hranicema strany, abychom si meli pripadne z ceho vybirat. Delat rozdil mezi clenem a neclenem je v tomhle pripade chyba. Jde o v...
od Miroslav.Broz
16 lis 2010, 18:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: účast na blokádě Drážďan

osobně si myslím, že náckové by měli dostat svobodu projevu. říkat veřejně své nenávistné projevy, psát nenávistné weby, asi by tedy měli i dostat možnost aktivně usilovat o zničení demokracie a nastolení autoritářského totalitního státu s vůdcovským principem, postaveným na čistém rasovém základu. ...
od Tomas Fuksa
17 lis 2010, 17:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dospělý a přesto anonymní

Já tu neřeším morální stránku věci, samozřejmě, že mě osobně je jedno kdy se kdo k čemu dostane :D. Jen jsem navrhl technickou obezličku jak setřást sledování a paranoiu ze strany státu, pokud něco takového bude vyžadováno ze zákona. Protože představa pana Dobeše (nebo kterého pakoně to napadlo), že...
od Jakub.Michalek
19 lis 2010, 01:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Grafický manuál

Přidal jsem tyto další požadavky: (5 b) Verze loga připravená pro ČB i barevnou řezanou grafiku ve vektorovém formátu (5 b) Realizace v neproprietárních formátech Ty svobodné formáty jsou už uvedeny v obecné části http://www.ceskapiratskastrana.cz/wiki/zakazka:start#nabidka s tím, že nevyhovující n...