Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od x.time
12 srp 2011, 20:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Můj ideální stát díl 1-základní body

Děkuji všem, za zaslané příspěvky. Nečekal jsme takovou velkou reakci. Nikdo se mi nemusí za nic omlouvat, jsem otevřený všem názorům. První díl jsme psal jen ve stručnosti a nemyslím si, že by se podle těchto pár bodu dalo něco usuzovat. Vzhledem k velké odezvě, napíši druhý díl co nejdříve, bude s...
od x.time
13 srp 2011, 23:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem nadšen vždycky, když se objeví nějaký anonym, který chce vážně diskutovat. Většinou to k ničemu nevede a jen to zdržuje piráty od práce. Je zajímavé, že se většinou odvolává na svobodu slova, demokracii, pirátské myšlenky a pod. Proč je asi anonymní, proč třeba není pirátem nebo alespoň regist...
od x.time
14 srp 2011, 19:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No a to je presne to, co Pirati nechteji. Vadi nam, jak se kazdymi volbami otoci o 180° a zas je spravne uplny opak nez predtim. To totiz neprospiva vubec nikomu, krom spekulantu, kteri na nic jineho nehraji. A ti socialne neprizpusobivy obcane, kteri maji byt povazovani za neprospesne, ti jsou jen...
od x.time
16 srp 2011, 18:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

zdá se mi, že vše se točí kolem toho, že v naší kultuře je normální pracovat platit daně a za to dostáváme nějaké sociální jistoty (pro někoho to znamená, že jsme otroci) mi to vyhovuje, něco si odpracuju a vím, že jak na tom budu špatně, že bude aspoň nějaká pomoc. Na druhé straně je tu opačná kult...